PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616864}

DMC

DmC: Devil May Cry
7,7 4 163
oceny
7,7 10 1 4163
DmC: Devil May Cry
powrót do forum gry DmC: Devil May Cry

Jestem fanem serii i klasycznego Dante, dlatego do tej gry podchodziłem z ogromną niechęcią i samo kupno jej zajęło mi sporo czasu.
Nie przeszedłem jeszcze gry, lecz po kilku misjach mogę śmiało stwierdzić - gra jest bardzo dobra.
W skrócie:
Plusy:
+ Rozgrywka
+ Świetne kombosy
+ Na poziomie trudności Nephilim czuję się jak na normalnym w DMC 1 lub 4, więc dosyć wymagający przeciwnicy
+ Fajny soundtrack
Minusy:
- Donte
- Niecharyzmatyczny Vergil
- średnie dialogi, ale to już jest w każdym DMC.

Podsumowując, pomijam wszelkie cutscenki, nie mogę wytrzymać tego irytującego Dontego, jednakże rozgrywka jest bardzo satysfakcjonująca, mówiąc szczerze, może nawet lepsza niż w serii, ale przez postacie i fabułę gra dostaje 8/10.

Goku_from_DBZ

Jak to niecharyzmatyczny Vergil?! Dla mnie zdecydowanie najlepszy z całej trójki. Dante przez większość gry bardzo irytujący, a Kat taka mdława. Mam nadzieję, że już przeszedłeś całość i zmieniłeś zdanie co do tego punktu!

ocenił(a) grę na 7
Goku_from_DBZ

3 > 5 > 1 > 4 > reboot z 2013 > 2

Devil May Cry 1 2001 - 8,5/10. Zalety - klimat, lokacje, soundtrack, grywalność, wymagający poziom trudności, elementy przygodowe, fajny bohater.

Devil May Cry 2 2003 - 5/10 . Tragedia. Prawie zwolnili po tej pracowników, ale dali szansę, a oni mając nóż na gardle zrobili najlepszą 3 część.

Devil May Cry 3 - 10/10. Zalety - grywalność, gameplay, najlepsza fabuła i postacie w serii, klimat, lokacje, soundtrack, wymagający poziom trudności, elementy przygodowy, zajebisty protagonista i antagonista, walki z bossami, efektowny tryb turbo mod 20% szybsza gra.

Devil May Cry 4 - 7,5/10 - Zalety - znów jak w 3 części efektowny tryb turbo mod 20% szybsza gra, przepiękne sceny przerywnikowe, walki z bossami, przyjemny gameplay,
granie dwoma bohaterami przy jednej rozgrywce choć uwielbiany Dante jest w odstawce, gdy mniej lubiany Nero jest właściwie głównym bohaterem gry.

Devil may Cry 5 - 8,5+/10 - Zalety - Grafika, sceny przerywnikowe, grywalność, walki z bossami, pomysły, druga najlepsza fabuła w serii po trójce, granie na przemian trzema bohaterami, najdłuższa w serii.

DMC - Devil may Cry 2013 - 7,5/10 - Zalety - pomysłowa, dość efektowna choć zbyt kolorowa jak czwórka.

Moim zdaniem 4 i 5 część wiele zyskałyby, gdy miały taki klimat, wygląd lokacji i wymagający poziom trudności jak w 1 i 3 części, które były gotyckie.

1 i 3 część na Normal są trudniejsze niż 4, 5 i reboot na Hard co daje wiele satysfakcji z trudniejszych walk, gdy gra nie jest łatwa i nie ma tak prosto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones