PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616864}

DMC

DmC: Devil May Cry
7,7 4 165
ocen
7,7 10 1 4165
DmC: Devil May Cry
powrót do forum gry DmC: Devil May Cry

Naprawdę świetna gra

użytkownik usunięty

Do DmC podchodziłem pełny nadziei, ale i obaw. Choć nie byłem fanem tej serii, to zdarzyło mi
się grać w poprzednie części. Na szczęście wszystkie moje obawy okazały się bezpodstawne,
a gra jest świetna. Wszystkie osoby, które tak strasznie hejtują nowy wygląd głównego
bohatera powinny najpierw zagrać. To dalej ten sam Dante, którego dobrze znamy, może tylko
z niewielkimi zmianami. Fabuła jest prosta i przewidywalna, ale przedstawiona jest dość
ciekawie i podtrzymuje zainteresowanie gracza. Z jednak drugiej strony chyba nikt nie
oczekiwał wspaniałej, rozbudowanej opowieści po grze z takiego gatunku. Ogólnie mówiąc
opowieść w DmC spełnia swoją rolę. Za to rozgrywka jest po prostu świetna. Autorzy
zastosowali prosty, ale skuteczny pomysł na podtrzymanie grywalności. Dość często
podrzucają nam nowe zabawki, które zwiększają możliwości bojowe naszego bohatera. Dzięki
temu ciężko się nudzić grając w DmC. Sam model walki jest po prostu świetny i daje ogromne
możliwości. Trochę mnie zaskoczył prawie całkowity brak zagadek. Bossowie są dość
zwariowani, ale i świetni. Grafika też trzyma wysoki poziom. Jedynie zastrzeżenia mam do
dźwięku, czemu tu jest tyle dubstepu? Ogólnie DmC: Devil May Cry zasługuję na 9/10

Masz recenzję swojej "świetnej" gry: http://bardzosubiektywnie.blogspot.com/2013/01/jaka-piekna-katastrofa.html

użytkownik usunięty
eweczka_spoko

czy tak naprawdę trudno jest zrozumieć fakt że komuś gra może się mimo wszystko podobać?

Czy tak trudno zrozumieć, że nie rozumiem ochów i achów nad tą grą?

użytkownik usunięty
eweczka_spoko

Czy tak trudno zrozumieć, że nie masz monopolu na posiadanie opinii i ktoś może mieć inną? Zrozum, że w każdej recenzji powinna być część opisowa i oceniająca. W tej recenzji część opisowa właściwie nie występuje tak jak powinna. Czytelnik ma się dowiedzieć dużo o grze, gdyż każdy ma inne potrzeby. Podam Ci przykład: dla Ciebie łatwa i przyjemna rozgrywka to duży minus, dla mnie plus, bo nie lubię się frustrować podczas grania. Każdy może mieć swoją opinię, więc proszę Cię przestań zachowywać się, jakby wyrażenie opinii innej niż Twoja było atakiem na Twoją osobę. Tak wiem, że zaraz pewnie zostanę przez Ciebie wyzwany od dzieciaków, albo gorzej :) ale ja przynajmniej akceptuje to, iż każdy może mieć swoją opinię.

użytkownik usunięty
eweczka_spoko

1.każdy według musi znać serie?jakoś mi się wydaje że nie
2.czy każdy lubi taką stylistykę serii?na pewno się znajdzie ktoś kogo będzie odrzucać albo podoba komuś może się podobać gameplay a reszta już niekoniecznie
czy tego naprawdę tak trudno się domyślić?

użytkownik usunięty
eweczka_spoko

I to ma świadczyć, że masz rację? Mogę Ci wysłać na to miejsce kilka recenzji z oceną z przedziału 8-9. Ja wypowiadam tylko swoją całkowicie subiektywną opinię. Dla mnie DmC było świetną rozrywką, a wklejanie recenzji w której ktoś bardzo na nią narzeka nie świadczy, że nie mam racji.

Recenzje z portali jak mniemam? Tylko, że z tego co sobie poczytałam, to wszystkie piszą to samo, o czym pisał autor recenzji.

użytkownik usunięty
eweczka_spoko

Jak można ten żałosny tekst nazwać w ogóle recenzją? Nie ma tam ani trochę elementu opisowego. Jest jechanie gry za absolutnie wszystko. Żadnych plusów, same minusy. Autor nawet nie dąży do obiektywizacji. Do tego są spojlery, czy autor w ogóle pisał kiedyś recenzje? To żałosny tekst, a nie recenzja. Sam swego czasu pisywałem lepsze :)

ocenił(a) grę na 9
eweczka_spoko

Games Master (Print) - 89%
OXM (Print) - 9/10
Polygon - 8/10
PlayStation Official Magazine UK - 8/10
Eurogamer - 8/10
Destructoid - 9/10
Digital Spy - 4/5
CVG - 9/10
Gamespot - 8/10
ShopTo - No score
Eurogamer.de (German) - 8/10
HardGame2 (Spanish) - 9/10
Strategy Informer - 8/10
Popbucket - 8/10
Beefjack - "Recommended"
Gametrailers - 8.5/10
Entertainment Focus - 8/10
God is a Geek - 9/10
CD-Action - 9/10
GRYOnline - 8/10 (X360)
G4MERS.PL - 9/10
PS3SITE - 8+
gram.pl - 8,5/10
http://www.metacritic.com/game/pc/dmc-devil-may-cry/critic-reviews
więcej mi sie nie chce szukać

użytkownik usunięty
eweczka_spoko

Muszę dodać, że strasznie śmieszą mnie komentarze pod tym tekstem. Ten "recenzent" na konstruktywną krytykę reaguje słowami "Tak się składa, że jest to mój kawałek internetu i nic Ci do niego. Jak się nie podoba to tam jest Gamezilla." Jak można tak traktować czytelników? Ten tekst który znajduje się w Twoim linku to nie żadna recenzja, a wypociny zawiedzionego dzieciaka (nie wiem ile ta osoba ma lat, ale zachowuje się jak dziecko) i to ma być dla mnie autorytet co do gier?

Piszesz: " Tylko, że z tego co sobie poczytałam, to wszystkie piszą to samo, o czym pisał autor recenzji."
Możliwe, ale jak te same portale pisały podobnie o czterech poprzednich częściach to nie było żadnego problemu. Zrozum, że oprócz Ciebie są jeszcze gracze o innym guście. Tak wiem, gardzisz takimi, ale musisz ich zaakceptować, bo nikt tylko dla Ciebie gier nie będzie robił. No chyba, że sama kupisz kilka milionów sztuk :) Ja rozumiem, że możesz czuć się zawiedziona, bo wydanie pieniędzy i poświecenie czasu na grę, która Cie nie bawiła nie jest fajne, ale nie traktuj graczy, którym gra się podobała jako debili. Każdy ma swój własny gust :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones