PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616864}

DMC

DmC: Devil May Cry
7,7 4 165
ocen
7,7 10 1 4165
DmC: Devil May Cry
powrót do forum gry DmC: Devil May Cry

nie wytrzymam...

ocenił(a) grę na 9

Czy na filmwebie sa jakieś pedałki czy co? Oceniacie gre po wyglądzie bohatera? Widziałem na yt mini gamplay i powiem wam że dla mnie gra wyglada genialnie.

dante4774

wygląd Dantego z białymi włosami to nieodłączny element DMC. To normalne, ze sie ludzi burzą, bo twórcy zrobili z kultowej postaci menela i dzieciaka jednocześnie. Dante stał się na tyle symbolem DMC, że po prostu zmiana jego wyglądu wpłynęła na jego fanów, którzy od lat zachwycają się serią gier o nim.
Dante bez białych włosów to po prostu jak:
Starcraft bez marine i zaelota,
Assassin;s creed bez Desmonda,
Batman bez Jokera,
Harry Potter bez Emmy Watson ;)

Kapujesz już na czym polega oburzenie fanów czy nie?

ocenił(a) grę na 8
gizmo666

właśnie reakcja obrażonych fanboyów którzy zżyli się na tyle z DMC że nie przeżyją czegoś takiego wpłynęły na negatywne wyniki sprzedaży.
a szkoda bo to świetna gra.
Żeby było jasne - nie lubie nowego Dantego i NIENAWIDZE nowego Vergila i dlatego nie dałem 10/10 tylko 9/10 czy nie można by tak? nie lepiej dawać 1/10 bo kultowa postać zmieniła się w Emo ziomka. bez przesady ale to jest spin-off fani wiedzieli że Dante będzie inaczej wyglądał jeszcze przed premierą i mogli się na to przygotować(swoją drogą ja wolałem Dantego z wyglądem z pamiętnego zwiastuna, szkoda ale go zmienili i cóż żyje sie dalej i gra się dalej w Dmc ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones