PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627062}
7,4 2 190
ocen
7,4 10 1 2190
Dota 2
powrót do forum gry Dota 2

Świetliści

ocenił(a) grę na 7

Zawsze jak trenuję z innymi graczami to wylosowywują mi się Mroczni, a ja wolałabym Świetlistych.

Na dodatek Mroczni zawsze przegrywają, nie wiem, czy to jakaś klątwa, czy trafiają mi się same
noobki ;d

Czy dodadzą w przyszłości nowe "plansze"?

I jakby co to nie szukam trenera, dzisiaj już znalazłam jednego i raczej nie potrzebuję kolejnych.

ocenił(a) grę na 9
Colka

Raczej nie ma planów wprowadzenia nowych plansz, przynajmniej nie w najbliższej przyszłości.

ocenił(a) grę na 10
Colka

To bez różnicy, obie strony są symetryczne. Tyle że w radiant Hard Lane (najdłuższą linię) masz na górze, a w dire na dole. Inną różnicą jest też to że Roshan jest po stronie dire więc też nie symetrycznie. Zwykły przypadek że przegrywasz po jednej stronie ciągle. Nie ma kilku plansz jak w innych MOBA ale za to są super tryby jak Death match polecam spróbować :P
Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 9
KopsonKrk

Jest trochę różnic jednak. Inny dostęp do Roshana, rozmieszczenie sekretnych sklepów, inaczej umieszczone neutralne obozy.

ocenił(a) grę na 10
Madoq

Tak, Roshan to największa różnica. Ale jakby nie patrzeć, to nie ma wpływu na to kto wygra, zawsze zwycięży lepsza druzyna :P

ocenił(a) grę na 9
KopsonKrk

Mapa jest mniej symetryczna niż Ci się wydaje :) Wystarczy pomyśleć albo sprawdzić gdzie są popularnie miejsca do wardowania.

użytkownik usunięty
KopsonKrk

Nie ma to jak niekompetentna odpowiedź. Od strony Alliance masz przewagę widoku, z punktu izometrycznego. Na Dire nie masz takiego "odwróconego" widoku. Co to znaczy?

To znaczy, że kiedy dochodzi do konfrontacji, masz lepszą perspektywę po stronie Alliance i widzisz "nadbiegających" przeciwników.

Po stronie Dire nie widzisz tak dobrze, poniważ "biegną" z dołu.

W LoL'u to rozwiązanie jest bardziej piętnowane, bo kamera jest bliżej ziemii. W docie masz kamerę wyżej, ale problem wciąż istnieje, dlatego zawsze większą szansę mają ci "z lewej"

https://docs.google.com/document/d/1VHfSvVdxFt5uEJ45H6mn0tTn3JA67KKYV4BL7eDF6X4/ edit?pref=2&pli=1

ocenił(a) grę na 9
Colka

Trochę dawno napisane, ale jeśli jeszcze grasz to:
- granie na polskiej wersji językowej jest kiepskim pomysłem. Lepiej zmienić w ustawieniach na język angielski i poznać wszystkie nazwy przedmiotów i umiejętności postaci w tym języku. To znacznie ułatwia komunikację z graczami, oglądanie streamów ewentualnie, czytanie/oglądanie guide'ów, itd. Nikt rozmawiając czy pisząc o docie nie używa polskich nazw
-Dire mieli przez jakiś czas nieznacznie większy winrate, teraz nie wiem jak to się oficjalnie rozkłada ale z pewnością w przedziale 49-51%
-Nowych plansz nigdy nie będzie z prostej przyczyny. Ta plansza z tymi postaciami i przedmiotami to cała DotA, od zawsze. Jedyne "nowe plansze" to tzw. mody eventowe. Wprowadzane są na krótkie okresy przy corocznych wydarzeniach, np. z okazji halloween, czy chińskiego nowego roku. Można w nie grać z reguły przez 2-3 tygodnie.
- Granie z osobami, umiejącymi dużo więcej jest słabym rozwiązaniem. Każda gra będzie się kończyła na tym, że oni będą bez trudu zabijać słabych przeciwników, a przeciwny będą Ciebie gnębić, a to ani zabawa dla nich ani dla Ciebie. Polecam kanał PurgeGamers na youtube, o ile pamiętam są tam materiały dotyczące każdego aspektu gry dla nowicjuszy i średnio-zaawansowanych graczy.

ocenił(a) grę na 10
Mikaso

Otóż nie prawda nazwy skilli i nazwy przedmiotów są po angielsku. Reszta jest po polsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones