PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678161}
7,2 409
ocen
7,2 10 1 409
Dragon's Dogma: Dark Arisen
powrót do forum gry Dragon's Dogma: Dark Arisen

Ładna gra

ocenił(a) grę na 8

Gra jest bardzo fajna, ciekawy system walki, ładna grafika, ciekawe questy, wybieranie kompanów. Nie grałem w pierwszą część (tę mam z PS+). Jedyne co na ten moment (19 lvl) mnie irytuje to brak możliwości szybkiego przemieszczania. Z tego co czytałem o jedynce, to że z czasem może stać się to nie do zniesienia przez dalekie dystanse (duży świat), ale z drugiej strony coś musi być na rzeczy skoro tego nie zmienili. Może tak ma być i koniec.

ocenił(a) grę na 8
pumpernikiel_2

Właśnie zacząłem grać, Odświeżona wersja ps4 robi wrażenie a mamy 2023 rok. Nie spodziewałem się tak wielu ciekawych rzeczy, wchodzenie na wroga, dynamiczna walka, nietypowy system questów. Jak chodzi o podróżowanie po świecie to słyszałem że ten świat został tak zaprojektowany żeby sama wyprawa była przygodą ale bohaterowie mogliby aię szybciej poruszać, o dziwo w miasteczkach tak właśnie jest. Ta gra wzięła mnie z zaskoczenia, za 20 zł może to być jedna z lepszych gier w jakie grałem o ile nie znudzi mi się po tygodniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones