PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631026}
7,4 203
oceny
7,4 10 1 203
Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi
powrót do forum gry Dragon Ball Z: Ultimate Tenkaichi

Szkoda, że nie robią tej gry też na PC. Mam nadzieje, że kiedyś się to zmieni.

Piatek94

Oby. To niedopuszczalne, żeby pecetowcy byli tak dyskryminowani przez twórców gier DB :(

Crackarotto

Wybaczcie, ale każdy sprzęt ma swoje tytuły exclusive i raczej się to nie zmieni. Od takich gier jak Dragon Ball czy Tekken jest konsola.

Piatek94

Kup konsolę, a nie oczekujesz manny z nieba. Bijatyki nie sprzedają się dobrze na PC więc nigdy nie zobaczysz Dragon Ball'a na PC.

crazy_race

Też to rozważam, ale czemu użytkownicy PC mają być aż tak dyskryminowani? Dla takiego klasyka to aż miło wydać pieniądze :]

ocenił(a) grę na 7
Piatek94

Walki na klawiaturze i myszcze już to widze :) . Nie każdy ma też taki sprzęt ;]

Rengiman

Wiadomo, że na klawiaturze lipnie się gra. Ale zawsze można pada podłączyć ;b Komputer można zawsze ulepszyć ...

ocenił(a) grę na 7
Piatek94

Nie wszyscy mają pada ;] Pozatym taką gre jak Ultimate Tenkaichi średno to widzę . Wolałbym jednak nową gre o to mój pomysł:
- Grafika jak w Utimate Tenkaichi
- Tryb walki jak z Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi /Raiging Blast
- Tryb Story Mode od DB (walka z Piccolo) do DBGT (walka Gogety z Omega Shernonem)
-Tryb Hero (podobał mi się w UT , ale można ulepszyć go pod względem fabuły i tym,że zaczynasz jako mały chłopiec uczysz się od Genialnego Żolwia i troche dluzszy)
-Online (tworzysz postac , szkolisz ja od malego , nabijasz levele , i eventy w online np. napad androidow , ucieczka z piekla wszystkich potworow , demony, komnata ducha i czasu i turnieje sztuk walki itd)
I taka gra nabrała by sensu , bo raz jest za słaba grafika , a to na konsole , ktore sa stare , a to zrecznosciowka ,a tu nie ma story mode itd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones