PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607464}

Dreamfall: The Longest Journey

Drømmefall: Den lengste reisen
8,0 2 046
ocen
8,0 10 1 2046
Dreamfall: The Longest Journey
powrót do forum gry Dreamfall: The Longest Journey

III część

ocenił(a) grę na 10

Podobno ma wyjść III część... a raczej miała wyjść, ale projekt był przekładany, a teraz zupełnie wieści zniknęły. Ktoś ma może jakieś świeższe wiadomości na ten temat?

użytkownik usunięty
MissEnone

prace trwają, ale powoli, jak funcom wyda "The Secret Worlds" to przyśpieszą. Spodziewałbym się gry na 2013. I będzie epizodycznie, czyli pierwszy epizod wydadzą, wg. mnie w 1. kwartale 2013 (tylko spekulacje :P) a na każdy kolejny epizod przyjdzie nam czekać jakieś 3 miesiące? Chociaż Valve taki myk się nie udał, i odstęp czasowy między 1. a 2. epizodem HL2 to było aż 13 miesięcy...

ocenił(a) grę na 10

Ekstra! Dzięki wielkie! Dobrze jest mieć znów nadzieję, że zagra się w te grę jeszcze w tym wcieleniu ;) Można wiedzieć, skąd czerpiesz te informacje? Jest jakaś strona internetowa na której można zasięgnąć jakiś bieżących informacji?

użytkownik usunięty
MissEnone

twitter projektanta, czyli Ragnara Tørnquista ;] lub forum dreamfall.pl jesli nie chce ci się przeglądać wszystkich wpisow na twitterze
ale jak mówiłem trzeba czekać na the secret worlds, fakt że całe info o grze jest naprawdę znikome i przekazywane na twitterze projektanta pokazuje iż gra jest raczej we wczesnej fazie produkcji ;/

Fajnie ale martwię się że nie będzie Zoë
A może będzie?
Bo ten koniec nie był za jasny...

użytkownik usunięty
Damx123

ragnar napisał że będzie Zoe i kruk :)

ocenił(a) grę na 10

No jakby ich nie było, to nie wiem czy chciałabym w to grać, zwłaszcza ze względu na Kruka i mistrzowski dubing Boberka. Na forum dreamfalla znalazłam też informacje, że ma się pojawić również rzekomo zabita April. orangensaft1 jeszcze raz dzięki :3 Wymienione przeze mnie forum był już mi znane, ale jak parę miesięcy temu na nie zaglądałam wydawało mi się, że od dawna nikt go nie aktualizował -_-

Kruk nie wzbudził mojej sympatii,nie wiem czemu ale mnie drażni ;p
Za to Zoe uwielbiam
A co z Rezą?
Wiadomo coś na Jego temat?
Bo ten koniec pozostawia wiele do życzenia...

użytkownik usunięty
Damx123

Brak rezy byłby strzałem w stopę, tylko idiota mógłby go nie dać do 3-ki

Mam nadzieje że jednak Reza żyję...i że jest sobą
No i ten cały Damien
April też mi szkoda,zresztą tego całego Kiana też
Czyli wygląda na to że chcę żeby wszyscy byli :)
Mam nadzieje że matki Zoe nie będzie
Jak ona mogła tak postąpić z dwoma córkami...
Chętnie bym jej nakopał...szkoda że wtedy nie sterowało się Zoe i że nie można było wybrać co się robi ...

użytkownik usunięty
Damx123

Jak to żeby matki Zoe nie było?! happy end żeby był ok, ale nie żeby ani razu się matka nie pojawiła!

Nie wiem która matka by tak postąpiła..załatwiła dwie swoje córki
Powinna była zginąć...albo coś

użytkownik usunięty
Damx123

Powinno się jej coś stać, obaj się zgadzamy, ale z twoich postów wnioskuję że nie chcesz by się pojawiła w 3-ce? Jak to tak, taki wątek nagle przerwać i go nigdy dalej nie zobaczyć?

No to niech będzie przez chwilę i niech ją coś potrąci czy coś..
Jak ona mogła zabić swoje dwie córki
Co za wyrachowana baba...

ocenił(a) grę na 10
Damx123

Z tego, co gdzieś kiedyś czytałam April ma być w III części, Reza nie bardzo... podobno nie żyję... niestety nie pamiętam gdzie to czytałam. A tak w ogóle wytrwaliście do epilogu będącego po napisach II części?

użytkownik usunięty
MissEnone

oczywiście, ale przecież nic nowego w nim nie było

a potrącenie babki byłoby chyba najbardziej leniwym i głupim rozwiązaniem przez gościa od "scenariusza"

MissEnone

patrząc na to logicznie April wcale nie umarła.. przecież widzieliśmy ją w Prologu i Epilogu pierwszej części jako starszą panią, prawda ;>? W dodatku nosiła nazwisko Kiana hm ;)? Jasne że dotrwaliśmy do epilogu :D

ocenił(a) grę na 10
iris_the_doll

Faktycznie, zapomniałam już o tej sympatycznej staruszce :) Czyli zaczyna się ogółem mówiąc wielkie oczekiwanie i bez przerwy katowanie I i II części, żeby do III dotrwać z pełnym zakresem danych na temat bohaterów xD

iris_the_doll

wow, totalnie nie skojarzyłam, że to to samo nazwisko! super, w sumie pasują do siebie :P
jak myślicie ile trzeba będzie czekać??
https://twitter.com/i/#!/RagnarTornquist/media/slideshow?url=pic.twitter.com%2FZ d1bXklA
twitter twórcy;)

lKiaral

Ragnar jakiś czas temu powiedział że prace nad samplem już się skończyły i prace nad grą rozpoczęły się w końcu pełną parą :) Bądźmy dobrej myśli :)

ocenił(a) grę na 10
MissEnone

prace trwają, będzie kontynuacja :)
http://www.cdaction.pl/news-29701/dreamfall-chapters-garsc-nowych-informacji.htm l

ocenił(a) grę na 10
goddessa

o, tutaj filmik: http://www.kickstarter.com/projects/redthread/dreamfall-chapters-the-longest-jou rney

ocenił(a) grę na 10
sapereaude

oł maj gad !!! dzięki za ten filmik :) niby nic, ale jeszcze bardziej nie mogę się doczekać :D

ocenił(a) grę na 9
goddessa

Jeśli ktoś chce wspomóc projekt, to można podarować $ według swego uznania:
http://www.kickstarter.com/projects/redthread/dreamfall-chapters-the-longest-jou rney

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones