PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611356}
5,1 2 061
ocen
5,1 10 1 2061
Duke Nukem Forever
powrót do forum gry Duke Nukem Forever

DNF jako kontynuacja DN3D wypada dość słabo ale jeśli potraktujemy go jako samodzielną grę to jest całkiem dobrze.

Ja miło spędziłem czas z DNF.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Pseudo recenzenci z youtuba, opłacanych portali i IGN ukamienowali tą grę jednocześnie Bethesda sypneła sianem i Doom dostał 9/10 wszędzie!. Ja rozumiem że są różne gusta ale to jest chamówa ta gra nie była taka zła i trzymała się kanonu, sporo fajnej zabawy. Żal mi ludzi co ją tworzyli bo musieli się czuć koszmarnie tyle wysiłku w nią włożyli by inni ich oblewali pomyjami typu 4/10, pewnie nawet w tą grę nie grali.

ChubakaCieLubi

Mimo wszystko gra mogłaby być lepsza i faktem jest, że 3D ją znacznie wyprzedza. Lecz ja się bardzo dobrze bawiłem na Foreverze. Zalecam dodatek singlowy "Doctor Who Cloned Me" bo jest jeszcze lepszy od Forevera choć można go przejść w zaledwie 3 godziny. Za tą krótkość ocena niższa od podstawki.

ChubakaCieLubi

Tak, światowy spisek portali, czasopism i youtuberów wymierzony w DNF xD

ocenił(a) grę na 7
Gh0st

Oj nie była taka zła by dostać 4/10 była ok paszkwile rodem Call of Duty dostają 9/10 i bezmózgi to łykają.

Po prostu uważam że gra została zjechana w nieobiektywny sposób. 7/10 przeciętny/dobry shooter.

ChubakaCieLubi

Poważnie? Dobry shooter? Przecież ta gra to męka dla gracza. Strzelanie jest mierne, grafika z około 2005 roku, beznadziejny model jazdy (a jeździmy całkiem sporo). No i zapomniałem o beznadziejnych momentach platformowkowych. Co jeszcze? A to że po pokonaniu bosów dostajemy kilka razy w ciągu gry te same animacje z odrywaniem rogu i biciem po... wiadomo po czym. Ta gra jest tragicznie wykonana. Jej źle oceny nie są spiskiem portali, zresztą gracze oceniają ją tak samo źle jak recenzenci. Gra może ci się podobać, ale nie próbuj zmieniać rzeczywistości.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
STAMiNA

Nie, to nie jest dobra gra ani jako kontynuacja, ani jako samodzielny produkt. To beznadziejnie wykonana, sklejona byle jak produkcja, która wypuszczono licząc na to, że zarobi chociaż trochę. Wszystko tu jest popsute od grafiki (widzieliście animacje skoku w lustrze), po rozgrywkę. Jedyne za co można pochwalić grę to za to, że ma kilka niezłych momentów, ale też nie ma tego tak dużo.

ocenił(a) grę na 7
_Zero_

Nie jest to remake na miarę Dooma no ale bez przesady mi się w to grało ok, przeszedłem całe a Shadow Warriora do tej pory nie dałem rady.

ocenił(a) grę na 7
ChubakaCieLubi

Dokładnie. Zabawa była.

ChubakaCieLubi

Grało się ok? No to gratuluje i zazdroszczę. Gra przede wszystkim nie może się zdecydować czym chce być. Nie jest to nowoczesny FPS przez model strzelania, nie jest to też FPS w starym stylu, bo mamy dwie bronie tylko i odnawiające się zdrowie. Ta gra jest złożona z kawałków które średnio do siebie pasują, ale trzeba było to jakoś skleić i puścić na rynek, by zarobiło cokolwiek. Elementy platformowe to koszmar... Można wymieniać i wymieniać. Bawiłeś się ok? Super, ale to nie zmienia faktu że gra jest słabo wykonana.

ocenił(a) grę na 7
_Zero_

To jest Twoje zdanie.

ChubakaCieLubi

No jak widać nie tylko moje. Cała branża zjechała tą grę. Duke Nukem Forever jest pośmiewiskiem.

ocenił(a) grę na 7
_Zero_

Ja go nie podzielam coś jeszcze?

ocenił(a) grę na 7
ocenił(a) grę na 7
ChubakaCieLubi

Nie trać na niego czasu. To wampir energetyczny.

ChubakaCieLubi

Duke Forever jest lepszy od Dooma. Ten Doom 2016 jest zwyczajnie drętwy. Nudne, bez treści i czegokolwiek interesującego. Taka gierczynka na raz. Kupiłem na premierę i wiem, że już więcej nie kupię gry ID, ewentualnie jak stanieje. To już nie te ID co dawniej. Na piątym epizodzie do Duke Nukem 3D bawiłem się o niebo lepiej czy na wspomnianych kampaniach do Coda czy właśnie Foreverze.

ocenił(a) grę na 7
grzegorz_cholewa

Mi się podoba, finiszery fajne stwory oraz ciągła akcja. Oczywiście że nie to co dawniej nie ma tam Carmacka który odszedł. Ja jednak do retro aż tak nie wracam Duka 3d przeszedłem dziesiątki razy i starczy.

3d Realms stoczyło się lata temu i dziś zostało im sprzedawanie chyba już 5 wersji Duka 3d gdzie ID robi nowe gry.

STAMiNA

W obu przypadkach "DNF" miażdży system swoją Czystą Za*ebistością i to nie podlega dyskusji, a całą tą gó*nianą propagandę wraz z jej poplecznikami - można olać po całości!

"Duke Nukem Forever" trafił po prostu w złe czasy, kiedy wszystko już było inne, niż za lat jego świetności - tyle w temacie. A niegrywalnymi szmatławcami, które nie powinny wyjść to są przykładowe: "PostaL III" i "PostaL 4: No Regerts" czy "Painkiller: Resurrection", amen!

ocenił(a) grę na 7
The_Gamer

Trochę było tam złych decyzji które zresztą potem naprawili patchami, np fakt że można było mieć tylko 2 bronie na raz przy sobie był do bani ale potem zmienieli to na 4 albo 5 i to już było spoko.

No i te elementy z puzlami były do dupska a tak grało mi sie naprawdę przyjemnie.

Na tą grę usiedli jacyś drętwi ludzie.

ChubakaCieLubi

To może być sztos. Phantom Fury.

https://www.youtube.com/watch?v=K37l3-La-Go

Możliwe, że tak powinien wyglądać Duke Nukem Forever od początku. Widzę, że zamiast eksplorować Diuka stawia się na tą Shelly Harrison.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones