PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611356}
5,1 2 063
oceny
5,1 10 1 2063
Duke Nukem Forever
powrót do forum gry Duke Nukem Forever

Moim zdaniem to bardzo dobra gra. Grafika - urocza i specyficzna, tak samo zresztą jak i fabuła. Kreacja głównego bohatera, jego osobowość, a także teksty - to po prostu Rambo w lepszej wersji. Przez moment się nie nudziłem, jajcarska, z dużym poczuciem humoru :) Pamiętam jak się grało w DN3D i kryło przed rodzicami żeby nie widzieli w jaką rzeźnię się pyka. Musze powiedzieć, że DNF to naprawdę bardzo przyzwoita gra i całkowicie nie rozumiem takiej oceny jak 5.6/10, bo "grafika bleee". Oczywiście to tylko moje spostrzeżenia. Pozdrawiam tych, którym DNF się podoba i tych, którym się nie podoba. ot tak, wylałem z siebie co nieco.

ocenił(a) grę na 4
kenysfenys91

daj spokój ledwo co do końca wytrzymałem

ocenił(a) grę na 3
kenysfenys91

Jakby była wydana w powiedzmy 2004 roku za 9.99 PLN to może i by była przyzwoita

ocenił(a) grę na 10
LazZzy89

FU*K YOU COCKSUCKER!!!!!!!!!!!!

kenysfenys91

Co jest takiego specyficznego i uroczego w tej grafice?

ocenił(a) grę na 8
kenysfenys91

Dla dzisiejszego pokolenia C O D i multiplayera pewnie tylko grafika się liczy,no i bezsensowne siedzenie w sieci i robienie w kółko tego samego.

ocenił(a) grę na 9
dochulla

Ile ja sie przy tym nawkurzalem. grajac w call of duty itp przyzwyczailem sie do tego ze zeby przejsc gre wystarczy isc i strzelac a gra przechodzi sie praktycznie sama... a tu tak duke nukem i trzeba sie wysilic praktycznie przy kazdej akcji O_O nawet czasem pomyslec... nawet zroznicowali te gre, co jak na dzisiejsze czasy jest niesamowite. gdyby wydali te gre w 2004 roku byla by dla mnie niczym szczegolnym.. ale wydali ja teraz dzieki czemu naprawde docenilem ta perelke. grafika to fakt jest lekko kanciasta ale i tak ładna i nie przeszkdza mi to ze sa gry z lepsza

ocenił(a) grę na 8
szmylc3

Zgadzam się z przedmówcą :)

ocenił(a) grę na 5
dochulla

Dla pokolenia COD grafika się liczy? Nie ma CODa który by miał ładną grafikę. Porównaj sobie to do np. Battleffield 3/BC2, Crysis 2

ocenił(a) grę na 8
patrykzz

Hmm,w Crysisa 2 właśnie gram obecnie,bardzo fajna gra-faktycznie graficznie daje radę,a co do tego motywu z pokoleniem Cod(sam grałem w większość części i bardzo lubię) może żle to ująłem,chodziło mi o graficzny przepych(czyli masakra non stop,skrypty itp itd.)a jak już coś jest mniej efekciarskie,bardziej archaiczne to już jest do kitu-ja się z tym nie zgadzam.

kenysfenys91

A ja słyszałem, że jak podejdzie się do gry z dystansem to jest nawet fajna, jak pobiorę to dowiem się, czy to prawda.

andriej2

dokładnie tak zrobiłem i jestem pozytywnie zaskoczony...gra mi się spodobała...7 na 10. a dodatkowo do niej jeszcze wrócę :)

ocenił(a) grę na 7
kenysfenys91

Też nie rozumiem tej oceny, albo jednak nie, rozumiem bo na tą grę była taka nagonka, że ktoś by dając dobrą ocenę miał wyrzuty sumienia. Jednakże gra jak na Fpp jest dobra albo nawet bardzo dobra. Ludzie wylewają swoją żółć na nędzną grafikę która wcale nie jest taka nędzna. Gra jest ciekawa i zróżnicowana jak na Fpp. Nie jest to np. Modern Warfare 2 której nie mogłem przejść do końca z powodu wielkiego znużenia i patetyczności fabuły. Polecam DNF pomimo wszędobylskiej nagonki i ganienia za rzekome wady, gra jest warta ocenienia samemu.

ocenił(a) grę na 3
kenysfenys91

Nie zachwyca. Co prawda, gra jest dobra, jednak mogło być lepiej.
Przynajmniej zmusza istotę szarą do niewielkiego wysiłku.

ocenił(a) grę na 8
kenysfenys91

Długo oczekiwana przeze mnie gierka. W dobie Halo, Gearsów, Battlefieldów, COD etc to PEREŁKA. Do tej pory zdarza mi sie na X360 grac w DN3D. DNF przeszedłem jednym tchem, wspaniała gra i niebawem do niej wrócę. Co do grafiki to jest to silnik UNREAL Tech 3.0 więc nie rozumiem jak możecie mówić, że grafika jest kanciasta i powinna wyjść w 2004r lol? Chyba macie piece z demobilu, jeśli tak to proponuję PS3 lub X'a zakupić dopiero pograć z dobrym nagłośnieniem. Grywalność na bardzo przyzwoitym poziomie, jest dużo trudniejsza od BF3, Ressistance 3 czy Gearsów, na średnim poziomie na prawde trzeba sie napocić. Fabuła również ładnie pociągnięta. Ogólnie sie nie zawiodłem i moja ocena to 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones