PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611356}
5,1 2 062
oceny
5,1 10 1 2062
Duke Nukem Forever
powrót do forum gry Duke Nukem Forever
ocenił(a) grę na 8
0wner2

Jak kupujesz wersję pudełkową, to grę instalujesz (po uprzednim zarejestrowaniu jej na Steamie) z płyty.Jak dokonałeś przelewu na Steamie to musisz ściągać około 6 gb danych.
A co do polskiej wersji językowej to wolne żarty (nawet napisy po przetłumaczeniu utraciły by swój urok).

timcer

Hmm to dziwne czemu ja z płyty nie mogłem zainstalować, po włożeniu płyty instalator przeniósł mnie do okna steama, w którym zarejestrowałem grę, a potem i tak musiałem ściągać te 6gb, nie było możliwości zainstalowania z płyty, mimo, że pliki z grą na płycie są.

ocenił(a) grę na 7
0wner2

Na cdaction. pl znalazłem taki post:
"System checkpointów - zupełnie nie przeszkadza, QTE - jedno z najlepszych rozwiązań nowoczesnych gier, tu ogromny plus, regeneracja życia - kolejne dobre rozwiązanie, plus, jedynie można się przyczepić do tych 2 broni, ale broni w tej grze leży w każdym miejscu tyle, że bez problemu można wymieniać ją, na co ma się ochotę. Ogólnie to gra jest świetna, wczoraj muciłem 6 godzin bez przerwy, jest cholernie śmieszna, jej największym minusem jest grafika, fakt, szpetna, ale w niektórych przypadkach naprawdę daje"

Napisał go użytkownik o nicku 0wner.

Czy to ten sam 0wner co nasz filmwebowy 0wner?

waldeck

Ta.

ocenił(a) grę na 7
0wner2

Chyba zostanę wróżką ( albo raczej wróżbitą).

ocenił(a) grę na 10
0wner2

Żeby zainstalować grę z płyty musisz:
1. Nacisnąć klawisz start (ten z logiem windows...) + R. Włączy ci się w tedy takie małe prostokątne okno na dole ekranu.
2. Wpisz w tym oknie następującą komendę: "D:\Program Files\Steam\Steam.exe" -install F:
("miejsce gdzie steam jest zainstalowany" -napęd w którym znajduje się płyta DVD z DNF)
3. Jeśli wszystko zostało wpisane tak jak trzeba to gra zacznie się instalować z płyty (instalacja potrwa tylko... kilka minut).

PUNISHER

Wielkie dzięki PUNISHER, twój sposób podziałał. Niemniej jednak byłem mega zdziwiony, że po zakupie pudełkowej wersji gry Steam każe mi się ściągnąć wersję elektroniczną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones