PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611356}
5,1 2 062
oceny
5,1 10 1 2062
Duke Nukem Forever
powrót do forum gry Duke Nukem Forever

badziewie

użytkownik usunięty

tyle szumo o nic,w dodatku grafika tandetna jak na PS2

użytkownik usunięty

Siema Wariat.
Czemu żaden pajac tu z Tobą nie gada?

użytkownik usunięty

Mało odwiedzane forum,to nie to co kloc wawa:)

ocenił(a) grę na 8

Właśnie dzięki takim pajacom jak wy mogłem kupić sobie nowego Duka za 20 zł w folii,w grach nie tylko grafika sie liczy,ja oceniam 8/10,bawiłem sie bardzo dobrze,jedyny minus to długość loadingów,trochę irytująca.

ocenił(a) grę na 8

Wiem że jesteś kolejnym gównianym prowokatorem(coś w stylu haterów z hip hop.pl)majac czas na takie rzeczy napewno jesteś no lifem,a grafika na ps2 nie jest tandetna burku,to inna generacja,nie porównuj tego.

użytkownik usunięty
dochulla

Jeżeli jesteś miłośnikiem gówna to twoja sprawa,każdy kto odważy się skrytykować ten badziew od razu brany jest za hejtera,co za tłuk z ciebie.

Grafiki się czepiam bo czasy się zmieniają i wymagania również,jak jesteś taki cacy tolerancyjny dla dziadostwa to może graj na czarno białym ekranie...

Duke Nukem Forever został zmiażdżony przez recenzentów i większość graczy,tłumaczenie jakoby grafika w tej grze nie była istotna to debilizm,sorry gra wyszła w roku 2011 i musi sprostać wymaganiom ówczesnego gracza.

Gdyby to była inna gra nie firmowana znanym tytułem zostałaby wyśmiana i zapomniana podobnie jak film Kac wawa.Ale przecież tutaj padają mocarne teksty (prostackie jak dla mnie) no i w tytule jest Duke Nukem to trzeba jej bronić-gówno prawda.

Gra jest przereklamowana,z dupną grafą,prostackimi tekstami i przechodzi się ją średnio w ciągu 7 godzin ( w wielkich bólach ze względu na powyższe wady).

Cena jest adekwatna do jakości.

ocenił(a) grę na 8

Jest w tym jakiś procent racji co nie zmienia faktu że dobrze się bawiłem przechodząc ją.Tyle się naczytałem komentarzy o niej więc byłem przygotowany na najgorsze,a okazało się wcale nie tak żle.taki odpoczynek od Cod,battlefieldów i innych molochów.Nie bronie tej gry ze względu na jakąś tam legendę ponieważ w zasadzie nie grałem w poprzednie części,bo nie uznaję grania na Pc.Tyle-więcej nie chce mi się pisać hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones