PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612921}
5,8 879
ocen
5,8 10 1 879
Dungeon Siege III
powrót do forum gry Dungeon Siege III

Bardzo kiepsko

ocenił(a) grę na 6

nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami. gramy jednym bohaterem bardziej to slasher nic crpg. po za tym lokacje monotonne nieciekawe. mało wrogów. czas rozgrywki to jakieś nieporozumienie tak samo jak fabuła i zadania. :( a szkoda bo lubiłem dunegony poprzednie

ocenił(a) grę na 8
Agares

Dungeon siege II to byla gra... zaje*ista podstawowka, kapitalny dodatek, naprawde gralo sie w to godzinami, dniami, tygodniami, miesiacami. Co do trojeczki hmmm mam mieszane uczucia, ale mysle ze gra nie jest tak najgorsza jak to wszyscy oceniaja i komentuja. Mam wrazenie, ze ds3 swoja "innoscia" od poprzedniej czesci narobila sobie samych wrogow i to tylko dlatego. W III gralem juz okolo 9 godzin i jakos chce mi sie grac w to dalej. Najlepiej kazdy zrobi jak sobie sciagnie demko i pogra chwilke i sprawdzi czy mu odpowiada czy nie. Ja z poczatku rowniez zasugerowalem sie masa opinii ze jest to gra fatalna, ale po 9 godzinach nie moge tego powtorzyc.

miecio

Heh, jeszcze nie miałem okazji grać, ale trochę tekst nie na miejscu "bardziej to slasher nic crpg" podczas gdy DS to jest równie chamski Hack&Slash co Diablo. Crpg to masz Baldury, NWN czy Drakensanga. Co nie znaczy, że nie ma przedniej zabawy przy DS, które przechodziłem kilka razy. Jak z DS III to się okaże jak zagram.

ocenił(a) grę na 2
Agares

Fakt - sam nikomu nie polecam trzeciej części. Zachwycony jedynką i dwójką sprawdziłem i tą - gra mocno niedopracowana, dużo bugów, wycięli bardzo dużo funkcjonalności poprzednich wersji - jak włączyłem to zdawało mi się, że gra jest kierowana do debili, a nie do normalnego gracza.

Totalna porażka - jeżeli komuś pasowała 2, to chyba się mocno zawiedzie trójką...

ocenił(a) grę na 8
luklukowaty

Po kiepskiej II trzecia część na duży plus i groby bohaterów z I to zobaczenia w lochach choć I nic nie pobije poza Diablo ....

jacator74

Jak dla mnie gierka spoko nawet mnie wciągnęła i skończyłem też dodatek Katariną się dobrze gra.

użytkownik usunięty
Agares

A ja zacząłem i na razie gra mi się kapitalnie (po tych wszystkich opiniach). Jedyny minus to tragiczna praca kamery i sterowanie - ale da się do tego przyzwyczaić a jak już się człowiek przyzwyczai... Po prostu czuć w tym stare wcielenie Obsidianu, klimat kapitalny, questy rozbudowane, fabuła jest do przełknięcia, KAPITALNE przerywniki z rysowanymi ręcznie tłami (Icewind Dale !!!), fakt gra jest strasznie konsolowa (zamiast mikstur jakieś kulki, wtf?), ale sam feeling jest niesamowity, czuć w tym starego dobrego crph/h'n's, do tego mnóstwo nawiązań do jedynki w tekstach, wielkie brawa za to !!!

Nie rozumiem tych zachwytów nad dwójką, po jedynce plus Legens of Aranna, dwójka to był szczyt nudy !!! zero tego epickiego rozmachu jak w pierwszej części, nudne lokacje, taka sobie oprawa, jak dla mnie trójka zjada bez popity dwójkę

Z tym, że to już nie jest typowy h'n's, to coś bardziej jak Dragon Age... heh tak jak dawniej Bioware dało nam Baldura a Black Isle Icewind Dale, tak teraz Bioware dał nam DA, a Obsidian DS 3, zachowując odpowiednie proporcje tak to wygląda

ocenił(a) grę na 7
Agares

Według mnie największymi wadami są niezbyt ciekawa fabuła i to że grę można przejść w 2 dni. Grafika i efekty są bardzo dobre, a jeśli grasz na największym poziomie trudności to gra jest całkiem przyzwoita, chociaż nie dorasta do pięt pierwszej i drugiej części. Daję 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones