PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612921}
5,8 879
ocen
5,8 10 1 879
Dungeon Siege III
powrót do forum gry Dungeon Siege III

Piękna gra

użytkownik usunięty

Po przyzwyczajeniu się do sterowania (a pod koniec gry to wydawało mi się już tak intuicyjne i wygodne, że właściwie w każdego h'n's mógłbym tak grać) i beznadziejnej kamery (z tym już gorzej) mamy kawał świetnego niby h'n's niby crpg od Obisidian. Minusów jest dużo więcej: nie wykorzystany potencjał naszej drużyny (gdzie jakieś dialogi pomiędzy każdymi bohaterami? jaki sens ma zdobywany "influence"?), taki sobie zestaw umiejętności (grając Montbarronem całą grę przeszedłem korzystając z dwóch skilli), słabe przedmioty u sprzedawców...

Co mnie jednak zauroczyło (na tyle, że oceniałbym w okolicach 8/10) to:
+ niesamowity klimat, rzadko się spotyka taka atmosferę w obecnych h'n's, miejscami czułem to co przy boskiej jedynce, totalna epickość, poczucie odgrywania roli prawdziwego bohatera, zupełnie zabrakło mi tego w dwójce, której nie lubię
+ świetna fabuła - tak naprawdę nikt w tej opowieści nie jest zły ani dobry, długo się zastanawiałem na końcu co uczynić z Jane, jak i z kilkoma innymi wyborami, wybory te może nie porywają, ale dostajemy dzięki nim różne zakończenia
+ kapitalne przerywniki pomiędzy kolejnymi aktami, rysowane tła przypominają mi Icewinda
+ mnóstwo nawiązań do jedynki, dostajemy pełno informacji o tym, co stało się z bohaterem, Merikiem, Zedem i całą resztą naszej bohaterskiej drużyny
+ spory poziom trudności, właściwie bezustannie byłem w 100% skoncentrowany na walce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones