PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747715}
7,9 2 099
ocen
7,9 10 1 2099
Dying Light: The Following
powrót do forum gry Dying Light: The Following

Dobra zabawa

użytkownik usunięty

Całkiem niezły dodatek. W zasadzie gra jest na tyle długa, że można by ją traktować jako kolejną część, a nie tylko dlc. Fabuła w miarę mnie wciągnęła, zadania poboczne też na poziomie (to ze studnią było bardzo fajne, tak samo jak wszystkie dla Tolgi i Fatina).
Jedyna rzecz, która po pewnym czasie zaczęła mnie irytować to wielkość mapy i brak szybkich podróży. Owszem, łazik jest świetny, tak samo jak jego ulepszanie, ale potem mnie już męczyło jeżdżenie z jednego końca na drugi, wyglądało to na sztuczne przedłużanie gry. Na minus również dwa zakończenia, które są dosłownie takie same, tylko to trzecie było całkiem ok i na szczęście właśnie je wybrałem.
Ogólnie niezła gierka, na pewno do niej i do podstawki jeszcze kiedyś wrócę, ale tym razem na "koszmarze". No i po raz kolejny polecam grać na angielskim dubbingu, który jest znacznie lepszy.

Tak odnośnie szybkiej podróży. Gdyby dali nam taką możliwość, opcja łazika zostałaby całkiem spłycona i nikt by go nie używał. Nie popadajmy też w paranoję, sześć minut na przejechanie mapy, to nie tak dużo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones