PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747715}
7,9 2 089
ocen
7,9 10 1 2089
Dying Light: The Following
powrót do forum gry Dying Light: The Following

Podstawka nie była rewelacyjna, ale grało się w nią bardzo przyjemnie. Świetnie zrealizowany parkour w połączeniu z miodnym rozczłonkowywaniem zombie i zapominało się o niedociągnięciach fabularnych.

W "The Following" z miasta Harran, akcja przenosi się na okoliczną "wieś" i tu zaczyna się problem. Element parkouru w głównej mierze został zastąpiony pojazdem typu Buggy, co wynika z specyfikacji mapy.
Mapa jest dość rozległa, ale bardzo źle zaprojektowana. Dominują tu puste przestrzenie i niewiele zabudowań - lokacja jest po prostu brzydka, kompletnie nie ma na czym zawiesić dłużej wzroku.
Główny feature, czyli jazda Buggy, bardzo szybko się nudzi i wieje monotonnią. Jeździmy z jednego miejsca na drugie, po drodze potrącając hordy zombie. W ów DLC otrzymujemy trochę nowego uzbrojenia i to by było na tyle. RLY? Tak rozbudowana gra i tyle możliwości a ja otrzymuję Buggy, koszmarną lokację i parę nowych siekier? :O
Nie chcę wspominać tu o podłożu fabularnym, które jest okropne! Wątek jest bardzo krótki i ubogi w treść a bardziej nudnych, nieciekawych i bezpłciowych postaci jak w tej grze, to nigdzie indziej nie widziałem (no chyba, że w podstawce). Jestem zdania, że zawartość jaką otrzymujemy w DLC, jest tak przeciętna, iż powinna być już w podstawowej wersji gry.

Gonienie z maczetą i odcinanie kończyn zombi, dalej sprawia niesamowitą frajdę, ale niestety w moim odczuciu nie jest to udany dodatek. Techland powinien wziąć przykład z CD Project Red, które pokazało jak się robi porządne dodatki do gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones