PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747715}
7,9 2 089
ocen
7,9 10 1 2089
Dying Light: The Following
powrót do forum gry Dying Light: The Following

Dla mnie gra jest praktycznie taka sama jak Dead Island. W dodatku jest sporo z Dead Island i sporo przypomina Far Cry. Najwidoczniej zabrakło pomysłów i zmiksowano dwie gry

użytkownik usunięty
Dawid_11

Przeszedłeś już? Bo ja właśnie jestem mniej więcej po 50% i jak dla mnie:
1. Za krótka.
2. Za trudna.
3. Mapa zbyt rozległa.

Odpuściłem sobie jak na razie. Możliwe że do niej wrócę w przyszłości.
Ale fakt uruchomiłem Following i nie ma szans ogarną tą wieś na której zaczynami na piechotę.

Gra jak dla mnie 5/10

użytkownik usunięty
Dawid_11

Podstawka zdecydowanie lepsza, Harran i walka z Raisem. Tutaj tak naprawdę nic się kupy nie trzyma, za bardzo rozwleczone to wszystko. Jak dla mnie 6/10.

ocenił(a) grę na 9

Dla mnie 9/10, za świetną fabułę i jazdę buggy. Nie ma 10/10 za mniejszą ilość parkouru, który jest tylko w misjach głównych.

użytkownik usunięty
wezu123

Najgorsze jest to, że nie ma jak uciec przed viralami w szczerym polu. Nawet buggy doganiają bez problemu.

ocenił(a) grę na 9

Gdy masz już pomarańczowe/złote części to nie ma takiego problemu. W dodatku możesz je łatwo zabić klatką elektryczną.

Grę skończyłem i na długi czas mam jej dość. Pewnie do niej już nie wrócę.

ocenił(a) grę na 9

kompletnie się nie zgadzam, no może zbyt krótka, ale masa misji pobocznych, to dobrze, że mapa długa bo jest co zwiedzać, grafika jest rewelacyjna, najlepsza gra w jaką grałem.

Dawid_11

Gra nie jest liczona jako druga część dlatego też ma tyle z podstawowej wersji. A jeśli chodzi o nowego di to bardziej on powinien przypominać tą grę i nie odwrotnie. Jeśli ktoś polubił pierwszą część to może spodziewać się ciekawej kontynuacji.

ocenił(a) grę na 7
Dawid_11

Dying Light przypomina nowsze gry Ubisoftu z serii Far Cry i ostatnich Asasynów. Ma te same bolączki.
Za dużo zbierania. Za dużo powtarzalności. Za dużo monotonii.
Gry odkrywają wszystkie swoje zalety szybko, a później robią się mniej ciekawe.
O ile jeszcze ktoś w nich skupia się tylko na fabule głównej (Far Cry 3,4,5, AC Odyssey, Dying Light) to jeszcze to
łatwiej przetrawi, ale jak chce wykonać wszystkie zadania i czynności w grze oraz zwiedzać każdy zakamarek to te gry
są lata świetlne za najlepszymi starszymi produkcjami w eksploracji i radości odkrywania wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones