PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685670}
8,1 8 828
ocen
8,1 10 1 8828
Dying Light
powrót do forum gry Dying Light

Dlaczego Techland nie dodał możliwości pominięcia danej misji po kilkudziesięciu nieudanych próbach jak w GTA V... Mogli dać chociaż możliwość zmiany poziomu trudności.

ocenił(a) grę na 9
upgrade11

Zmiana poziomu trudności? Ale to jedna z najłatwiejszych gier w jakie grałam xD Widząc poziom misji: Trudna czy Średnia to oczekiwałam wyzwania, a tam było błacho.

Haoska

Prawda, zbyt emocjonalnie podszedłem do jednej misji. Gra znakomita ale troche jej brakuje do arcydzieła ;-)

upgrade11

Której misji nie mogłeś przejść?

Skaffim

Pobocznej, o zakręcaniu gazu.

upgrade11

W slumsach co w trzech punktach trzeba było je zakręcić?

Skaffim

tak

ocenił(a) grę na 9
upgrade11

Gdzie co jak? Powtarzanie misji? Przecież respawn po śmierci nie cofa postępów w zadaniach, więc o co chodzi? Po odrodzeniu wszysto co zabiłeś jest martwe. Po za tym. Ja grając na wysokim poziomie trudności nie miałem większych problemów z wykonywaniem większości zadań za pierwszym razem. Jedyne co mnie wnerwiało to debilny quick time event w ostatnim zadaniu z zabijaniem tego złego, ale quick time eventy są utrapieniem wielu gier bo sama koncepcja ich istnienia jest do dupy. Jeśli masz z czyms problem to po prostu graj na easy.
Ja byłbym bardziej własnie za możliwością pomijania takich debilizmów jak quick time eventy w grach. Nie jara mnie oglądanie 10 razy tej samej cut scenki od nowa tylko dlatego, że nie wiem co mam wcisnąć... Wolałbym obejrzeć fajną animacje walki zamiast wypatrywać jakichś guzików...

DeGreZet

booooże ludzie, już napisałem że gra jest rewelacyjna i już w sumie nie wiem dlaczego miałem problem z tamtą misją. Nawiasem mówiąc opcji zmiany trudności w grze nie uświadczyłem, możliwe że nie zauważyłem

upgrade11

Bo w grze nie ma możliwości ustawiania poziomu trudności, jest z góry narzucona. W sumie to trochę dziwne, że tak męczyłeś się z tą misją, bo była dość prosta... Były inne,o wiele trudniejsze które mogły trochę krwi napsuć, ale nie ta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones