PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685670}
8,1 8 828
ocen
8,1 10 1 8828
Dying Light
powrót do forum gry Dying Light

Jaka misja podobała się wam najbardziej a jaka najmniej? Dodajcie krótkie uzasadnienie.

Dla mnie:

- najfajniejsza: "Malowanie ogniem" - gęsta atmosfera, ponure, ciemne piętra pełne zwłok i ogólnie cała misja to nieprzyjemne wrażenie pod tytułem "chce już stąd wyjść...", a na końcu spektakularny efekt jak naciskamy guzik detonatora :)

- najgorsze - dwie misje poboczne:
1) "Narzędzia" - dymanie po sonar na sama górę mostu i potem na drugi jego koniec (dużo kombinowania i balansowania na linach) tylko po to, żeby usłyszeć przez radio od bliźniaków lekceważące "Sonar? A po cholerę nam sonar? Nic takiego nie potrzebujemy, co ci przyszło do głowy?" - nom taaa super...

2) "Święty spokój" - sama misja jest ok, tylko nie podobał mi się ostatni jej etap, czyli jak Erol każe nam znaleźć torbę z pieniędzmi - nie dość, że znowu trzeba wchodzić do tej ponurej szkoły (jest tam taki niefajny klimat, że chce się stamtąd tylko wyjść i to jak najszybciej) to na dodatek trzeba przeszukać wszystkie szafki tylko po to, żeby nic nie znaleźć i żeby usłyszeć przez radio, że Erol nas wystawił i odlatuje sobie właśnie helikopterem...

ocenił(a) grę na 9
Skaffim

Najlepsza- Cykl misji z przedszkola. Mrga klimat i łzy w oczach :).
A najgorsza- To chyba te wszystkie mijie typu; idź do miejsca X przynieś mi Y.

ocenił(a) grę na 10
Skaffim

Najgorsze to wszystkie misje typu Ochrona. Wiem że są opcjonalne ale niesamowicie irytujące.
Co do najlepszej nie ma zdania. (Chociaż chodzi mi po głowie to śledztwo w poszukiwaniu psa małego chłopca na Starym Mieście)

Tiqella

Ta misja ze śledztwem w sprawie psa była krótka, ale upiorna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones