PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685670}
8,1 8 829
ocen
8,1 10 1 8829
Dying Light
powrót do forum gry Dying Light

Podsumowując

ocenił(a) grę na 10

No więc tak grałem 3 godziny i powiem szczerze że ta gra mnie zanudza,bieganie po tych samych lokacjach i robienia tego samego tak jak w dead island czy dead risnig 3...Jak dla mnie nadal kręcimy się w kółko co to tego typu gier 4/10

elosidzej

Pomijam już ocenianie po zaledwie 3 godzinach gry - co kto lubi. Ale spodziewanie się po grze o zombie tego, że taką grą nie będzie... nawet nie muszę wypisywać wniosków, bo każdy kto tu zajrzy je dostrzeże.

ocenił(a) grę na 8
elosidzej

słuchaj nie podobają ci się tego typu gry to po co w to grasz ;P to tak samo jak np. z Call of duty a Battlefieldem mechanika gry jest tak naprawdę taka sama tylko że nowy CoD jest w innych czasach a nowy Battlefield powiedzmy że jest w obecnych dziejach naszej planety
widzę też że naprawdę z ciebie niezły hejter ponieważ patrząc na twoje oceny oceniasz niektóre gry na 1 (np. assasin's creed unity a nie zagrałeś w żadną ze wcześniejszych części które nie dość że były zazwyczaj lepsze to nawet nie wiesz o co chodzi z fabułą w grze) również to tak jak porównywać np. assasin's creed do wiedźmina bo jak nie zagrasz we wcześniejsze części to nie będziesz znał fabuły
kolejna sprawa porównujesz grę to np. Dead Rising 3 któremu dajesz 7 ... z czego Dead Rising się bardzo różni chyba jesteś jeszcze zbyt nie dojrzały żeby zauważyć różnicę w tych grach ponieważ Dead Rising było grą bardziej humorystyczną bronie w ogóle były jakieś dziwaczne a zombie było o wiele x łatwiej zabić niż właśnie w Dying LIght także z twojego komentarza wynika to że jesteś zwyczajnym hejterem

ocenił(a) grę na 10
Kamilhugo517

Hehehe urzekła mnie Twoja historia...może dam 10 bo ty tak chcesz? Dziecko jak coś mi się nie podoba to oceniam tak jak jest tak samo jak tobie się coś podoba jest max wiec w czym problem gdzie jest problem? Chyba w tym by każdy był jak ty bebe Powodzenia

ocenił(a) grę na 8
elosidzej

ale ty czegoś nie ogarniasz skoro z twojego komentarza wynikało wpierw że tego typu gry ci się nie podobają to po co w nie grasz ? po chwili patrze i dead rising 3 oceniłeś na 7 jeżeli te gry się nie różnią to czemu tamta ma słabszą ocenę ? bo jest podobna ?
jak napisałem porównywanie dead rising 3 do dyling light to jak porównywanie np. wiedźmina do assasin's creed
to właśnie ty wychodzisz na dziecko bo nawet z twojego 1 komentarza nie można wywnioskować argumentu dzięki któremu ktoś może zrozumić dlaczego ta gra dla ciebie jest zła

ocenił(a) grę na 10
Kamilhugo517

hahahaah Dead Island grałem z 2 miesiące temu i oceny nie zmieniałem chłopcze,jak chcesz kłamać idź do przedszkola,nie ma sensu z tobą już dyskutować Powodzenia

Kamilhugo517

Wprawdzie w dying light grałem zaledwie godzinkę bo żeby móc podziwiać grę w całej okazałości potrzebuję lepszego kompa ;p ale uważam, że każdy ma prawo ocenić grę tak jak mu się podoba... oczywiście jeżeli nie są to jakieś durne skrajności, co niestety bardzo często się spotyka :/
Elosidzej dał grze 4 po 3 godzinach grania i uważam, że jak najbardziej miał do tego prawo! Skoro gra mu nie leży to po co ma w to brnąć dalej? Jeżeli zacznę przechodzić skyrima i rzucę go po 10 godzinach grania bo stwierdzę, że jest nudna, to zawsze znajdzie się ktoś kto powie, że żeby poczuć grę muszę posiedzieć przynajmniej 100 godzin. No ludzie...
Przykładowo nie cierpię gier w których trzeba się skradać a zaraz po tym gier w których trzeba strzelać (zwłaszcza na padzie) a tytuł The Last of Us sprawił, że chciałem więcej po zaledwie 20 minutach.

ocenił(a) grę na 8
JasonCCC

ale przeczytałeś jego cały komentarz z jego komentarza wynika kilka rzeczy porównuje dead rising 3 do dyling light a to tak jak porównać np. assasin's creed do wiedźmina
inna sprawa grał tylko 4 godziny a na samym początku zazwyczaj gra tego typu nie jest ciekawa
jeszcze inna sprawa porównuje dead rising 3 do dyling light a dead rising 3 dał 7 także czemu ta gra ma 4 napisał również że te gry wciąż są takie same no i to mu się nie podoba no to że tak to ujmę co on na cud liczył że w tego typu grach się wszystko zmieni tak samo jak w strzelankach czy tam coś się zmienia prócz czasów których odbywa się oczywiście dana gra ? no właśnie nie bo mechanika i styl walki jest niemalże zawsze taki sam
dalej ta osoba tak naprawdę nie dała jakiegokolwiek sensownego argumentu rozumiem ze nie chciało mu się marnować czas na pisanie długiego komentarza ale ten komentarz nie ma ładu i składu

ocenił(a) grę na 10
Kamilhugo517

dokradnie zgadzam się z ba to jest zwyczajny hejter który tylko tym żyje , gra spełnia oczekiwana myślę z wielu wymagających raczy , ni wiem czego oczekuje się od tej gry , że będzie jak battlefield ,że będziemy napierdzielać ,strzelać , latać samolotami , kierować czołgiem ???

ocenił(a) grę na 5
elosidzej

jestem tego samego zdania, jakoś gra jako gra nie wciąga mnie na tyle by nie odchodzić od PC.. lecz jako - zagrać i zapomnieć..

ocenił(a) grę na 8
cyklonos

kolejny prawdopodobnie gimbus który dał heroes 3 czyli tak naprawdę najlepszej gry świata jeżeli chodzi o swój gatunek i nie tylko słucham jaki jest twój argument ?

ocenił(a) grę na 5
Kamilhugo517

ok, byś nie myślał że masz odczynienia z gimbusem bo ich tu nie brakuje podam ci moje argumenty:
-beznadziejnie zrealizowane wykonywanie zadań, można mieć zaznaczone tylko 1 i biegasz w tą i na zad co 5 minut.. irytujące
-słaby , wręcz śmieszny polski dubbing
- ciągłe skakanie - dosłownie jak małpa.. nie poskaczesz to nie pożyjesz ?
- optymalizacja ...
jakoś nie trzyma przy PC by w nią grać i grać.... mimo iż to polska Produkcja

plusem jest to że gra zrobiona jest nie dla dzieci czyli krwawe ostre zacięte walki z zombiakami no i noc jest prawdziwą nocą.

ocenił(a) grę na 8
cyklonos

no dz chociaż usprawiedliwiłeś czemu słaba ocena inna sprawa że Polski dubbing zawsze jest słaby

cyklonos

To nie argumentu tylko jakieś dyrdymały. Jak to beznadziejne wykonywanie zadań? Zaznaczasz zadanie, które chcesz wykonać i idziesz je robić, na tym to polega. Ile ty byś chciał ich zaznaczać jednocześnie i właściwie po co? Biegasz "w tę i nazad*"? Chłopcze, to jest FPS - ta gra polega na bieganiu i wykonywaniu questów. Chciałeś latać helikopterem, bo nie rozumiem?
Słaby dubb? przełącz na angielski, w czym problem?
Ciągłe skakanie? co ty znowu bredzisz, co to za argument? DL jak mało który FPS oferuje wreszcie graczom poruszanie się po otwartym świecie bez ograniczania ich brakiem możliwości przeskoczenia jakieś przeszkody, ogrodzenia, czy wspięcia się na coś co wzrokowo wydaje się osiągalne ale w rzeczywistości z powodu ograniczeń gry nie można tego zrobić. W grze masz pełną swobodę poruszania się i to jest minus? :D.
Słaba optymalizacja? No cóż, najlepiej obwinić producenta za to, że ma się słaby komputer i gry się zacinają.

Tego typa co pisze "podsumowując" po trzech godzinach gry nawet nie chce mi się komentować. Nie dość, że jest totalnym ignorantem, to jeszcze jego bełkot przypomina ględzenie żula z wybitymi zębami stojącego pod budką z winami.

ocenił(a) grę na 5
man_with_no_name

ulżyło ci? to gratuluję . i dziękuję za twoje mongolskie teorie.

ocenił(a) grę na 10
cyklonos

Racja gra jest płaska i nudna robienie czegoś tego samego przez całą grę to tak nudzi że głowa boli,i nie przejmować się hejtami :D Pozderko

ocenił(a) grę na 8
elosidzej

stary nadal mi nie podałeś argumentów olałeś mnie mimo iż nie podałeś dalej argumentów dlaczego dead rising 3 dałeś 7 a tej grze 4 mimo że twierdzisz iż te gry są takie same a zarazem nie są i jeszcze w dodatku ja cię nie hejtuje tylko dalej rżniesz głupa i mówisz że to ja jestem jak dzieciak a ty dalej mi nie podałeś tych walonych argumentów chociaż 3 byś podał i już można byłoby stwierdzić o co ci konkretnie chodzi a ty nie dalej swoje
cóż szkoda że w tym świecie są same dzieci w internecie lub dorośli z mentalnością gimba nie znam niemalże żadnej osoby która ma około 25 lat i dała heroes might and magic 1

ocenił(a) grę na 10
Kamilhugo517

Zwracam honor! Dałem szanse i zainstalowałem tą grę i zagrałem raz jeszcze! powiem tak za mną jest teraz 13H grania i 52% gry ukończonej i powiem że gra jest kozacka,naprawdę ma to coś,wcześniej jak grałem te 3 h jednak to za mało by ocenić grę i też dużo zrobiła wydana poprawka wydajności gry.Gram wieczorem na słuchawkach i klimacik ma.

ocenił(a) grę na 9
elosidzej

Otóż to! Gra jest super i dlatego nie powinno się oceniać czegoś po chwili grania :D

elosidzej

Hmm rozdwojenie jazni ?

ocenił(a) grę na 8
elosidzej

teraz to se możesz ;P ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones