PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685670}
8,1 8 829
ocen
8,1 10 1 8829
Dying Light
powrót do forum gry Dying Light

Warto było wydać kasę na tę gierkę. Polska miazga. Pierwsza gierka o Zombie która przypadła mi do gustu. Trochę przerażało mnie zombie w postaci dziecka (lekka przesada). Coś czuję że będzie kolejna część.
"Good Night, Good Luck"

Alaric_Saltzman

A mnie przeraża polski dubbing, aż uszy bolą.

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

A mnie Polski dubbing się podoba . Ja nie wiem co wy macie do tego dubbingu ? Przecież Polski dubbing to jeden z najlepszych dubbingów na świecie !

snajper12331

No fajnie,a mi się nie podoba. Głosy (zwłaszcza Jade) , piszczące głosy, wymuszone emocje, 0 jakiejkolwiek przyjemności z oglądania przerywników.

To nie Wiesiek 2 żebym czekał na każdy przerywnik/

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Osobiście nie słyszałem dubbingu ale żle mi się kojarzy dubbing, polska wersja powinna wyglądać jak Stalker- MIrosław Utta jako lektor w grze.

ocenił(a) grę na 10
stocker

Wymuszone emocje? W takim razie polecam podstawić Ivone.

ocenił(a) grę na 9
matmateos

Powiem szczerze, że na początku nie pasował mi strasznie głos głównego bohatera, ale już po przejściu 15% gry się przyzwyczaiłem. :)

ocenił(a) grę na 9
snajper12331

W kreskówkach dla dzieci, owszem. Niestety z tego powodu aktorzy zatrudniani do dubbingu prawie zawsze grają jak w dobranocce dla dzieci.

klaczek20

Grałem po angielsku z polskimi napisami :) więc się nie wypowiem na temat dubbingu.
Co do Wieśka 2 to mistrzostwo wśród dubbingów

ocenił(a) grę na 9
klaczek20

Ja tam słyszałam angielski dubbing i powiem że też dupy nie urywa :> Mi tam polski się podoba.

ocenił(a) grę na 9
Alaric_Saltzman

A mnie przerażały te krzyki wirali XD jak coś wybuchło to zaraz trzeba było uciekać .

ocenił(a) grę na 9
snajper12331

Miałem to samo, uciekałem aż się kurzyło, ale już na wyższym levelu często po krzykach staję i czekam aż przybiegną aby ich zmasakrować. :D

ocenił(a) grę na 10
Alaric_Saltzman

A mi się bardzo spodobał pomysł z dzieckiem, nigdy jeszcze nie widziałem dziecka w grze o zombie.

wezu123

To dziecko to chyba jedyny "stwór" którego się boję w grze.

Mimo iż zagrożenie z jego strony jest znikome, to jednak jest jakiś taki inny strach. Taki strach przed zabiciem dziecka, no i ten płacz w gdy chodzimy po pomieszczeniach i słychać jego płacz.

klaczek20

Na szczęście ten stwór pojawia się tylko 3 razy :) Ogólnie to ciekawie rozwiązali kwestie likwidacji tego przemieńca - niby główny bohater go "ucisza" zatykając mu usta,ale jednocześnie podczas tego ruchu "dyskretnie" skręca mu kark... Zapewne twórcy gry bali się reakcji ludzi na mordowanie "dzieci" w grze i dlatego rozwiązali to w ten właśnie sposób.

Skaffim

"ale jednocześnie podczas tego ruchu "dyskretnie" skręca mu kark"

Nawet nie wiedziałem, ode mnie zawsze dostawał "kulkę" w głowę.

klaczek20

Tak? Ja robiłem to co gra podpowiadała, czyli szybko podbiegałem i wciskałem "F" :)

Skaffim

3 razy ? Ja chyba z 8 sztuk ukatrupiłem, podczas eksploracji starego miasta usłyszałem płacz i się zguba znalazła ;)
Tyle że to skręcenie karku wygląda raczej ja duszenie.

klaczek20

3 razy w trakcie wypełniania misji. Biegając na luźno po starym mieście jakoś na razie ich nie spotkałem. Gdzie Ty je tam widziałeś? :) W sumie to może to być i duszenie, sam nie wiem, ciężko powiedzieć.

Skaffim

Jest ich kilka w domkach pod wieżą w której dostajesz misje

Alaric_Saltzman

Teraz mi się skojarzyło, że jak szukałem w misji pobocznej insuliny po aptekach, to przy jednej z nich słyszałem płacz wyjca w domu obok, ale nie wchodziłem tam.

użytkownik usunięty
Skaffim

Moim zdaniem ta gra jest najlepsza w swoim gatunku pod wieloma względami, pokazuje idealnie świat opanowany przez zombie, to jak się poruszamy jest perfekcyjne.

Kuleje fabuła bo jest hmmm powiedzmy klasy C nikt tu się specjalnie nie wysilił ale cała reszta to wielkie brawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones