PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685670}
8,1 8 849
ocen
8,1 10 1 8849
Dying Light
powrót do forum gry Dying Light

To lekka przesada z tak wysoką oceną dla tej gry, nic wybitnego nie zauważyłem ! wyeksploatowany temat, słaba fabuła ! https://www.youtube.com/watch?v=cqTsTXZTmoE

remigiusz19

to sie nie znasz :P

ocenił(a) grę na 7
dawidkrzesniak12

Nie powiedziałem że to zła gra ale nie zasługuje na tak wysoką ocenę ! ukończyłem główny wątek i już nie wrócę do tego tytułu...

remigiusz19

Podaj mi przykład jednej gry FPP lub FPS która miała dobrą fabułę.
We wszystkich tych produkowanch masowo Call of Duty, Medal of Honor, Battelfieldy fabuła służy tylko do tego aby usprawiedliwać jakoś wycieczkę po całym świecie.
Natomiast Mirror's EDGE fabuła próbowała być głęboka, ale była taka głęboka jak żarty Karolaka.
Są jeszcze Wolfensteiny, Halo, Killzony ale tam też historia nie jest "porywająca" ale jest ok i tak samo wygląda sprawa w Dying Light.
Jest sobie fabuła - całkiem spójna - nie mamy wrażenia że jedziemy roolercosterem bez trzymanki i zadania są przemyślane, często przecież mamy zwyczajne ludzkie historie, a nie idiotyzmy jak w Dead Island gdzie podczas apokalipsy zombii biegaliśmy po domach szukając... misia.
Pozatym gra ma swój charakter, fajne klimatyczne miejscówki no i dwie dość obszerne mapy na których jest sporo miejsca żeby pobiegać.
Walka jest dobrze zrobiona, a noc... noc trzeba przeżyć samemu bo wyszła ona Techlandowi wspaniale.
Dużo można tej grze zarzucić, ale ja powiem całkiem szczerzę że i Dying Light i Wiedźmin są moimi osobistymi kandydatami do gry roku
Obie zeżarły z mojego życiorysu grubo ponad 50 godzin i przed obiema chylę czoło.

remigiusz19

Gra ma fajny klimat. Podobało mi się jak wyszedłem na ulice a tam pełno zombiaków, co wymuszało używanie parkouru. Dobrze się gra w coopie. Później jak masz większy level masz więcej możliwości kopanie wślizgi, kopniaki z wyskoku, kotwiczki fajna zabawa:)

ocenił(a) grę na 7
SuperShadowNinja

Być może za krótko grałem :P :-)

ocenił(a) grę na 5
remigiusz19

Gra o zombie tworcow dead island a koles oczekuje inteligentnej fabuly -.-

remigiusz19

Grafika i wykonanie na wysokim poziomie, swietna muzyka w klimacie "Dnia zywych trupow" lub "switu zywych trupow", mega zabawa w 2-4 osoby na co-op a sama fabula jest po prostu w klimacie starych filmow o zombie- kto je lubil zaglebi sie w gre i poczuje jak w starym dobrym horrorze klasy B i chyba o to chodzilo tworcom. Dla mnie przynajmniej 8/10 jesli ktos nie do konca zyl klimatami zombie w latach 80-90 to moze byc nawet to 6-7.

ocenił(a) grę na 9
czlapaj

Uwielbiam zombie a do tego gra jest przewspaniała. Dawno mnie tak gra nie wciągnęła. Właśnie ten klimat jest super. Na początku boisz się w ogóle wyjść gdzieś dalej na miasto, bo nie masz odpowiedniego uzbrojenia i nie wiesz na co trafisz, a w połowie gry śmigasz już po mieście jak gdyby tych zombie w ogóle nie było. Do tego ten pomysł z nocą, na początku gry tylko dla ''hardkorów'' a później również śmigasz jak za dnia. Na słuchawkach i 55 calowym tv w nocy jak się wczujesz idzie się przestraszyć, mimo że od bardzo dawna żaden z horrorów nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Gorąco polecam! :)

ocenił(a) grę na 8
remigiusz19

Najtrafniejsza recenzja EVER! :D Mój wyraz twarzy, gdy oglądając gościa zdałem sobie sprawę, że moje odczucia co do DL są były po ukończeniu gry identyczne ^^

remigiusz19

bo polska XDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones