PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685670}
8,1 8 807
ocen
8,1 10 1 8807
Dying Light
powrót do forum gry Dying Light

Czy ktoś podpowie mi jak na X1 mogę zmienić język z Polskiego na Angielski? Gra jest wyśmienita, ale polski dubbing ssie. Aktor podkładający głos pod Kyle jest dla mnie strasznie irytujacy (Nadaje się bardziej jako lektor w animacjach dla dzieci).

Dubbing w Wiedźminie pozostaje niestety ciągle niedoścignionym wzorcem..

S_T_P

http://www.filmweb.pl/person/Pawe%C5%82+Krucz-43497 mnie tak samo irytowal. po mordzie widac i produkcjach w ktorych gral ze jest ch**owy

ocenił(a) grę na 8
S_T_P

W pełni popieram

ocenił(a) grę na 10
S_T_P

Ta gra jest zupełnie inną grą jeśli ustawi się dubbing pl. Nigdy tego nie rób, bez względu na jakąkolwiek grę. Pl dubbing jest jednym z najgorszych na świecie.

ocenił(a) grę na 8
Messalina

Po WIedźminie miałem wygórowane wymagania :) Wszak we Wieśka można grać jedynie po Polsku i dubbing tam jest wyśmienity.

Tak przy okazji, gre już dawno zakończyłem. Nie wiem, czy byłem ślepy, czy opcje zmiany na Angielski dodano dopiero później, w jednej z aktualizaji.
Tak czy siak, Kyle po angielsku brzmi jak trzeba.

ocenił(a) grę na 8
S_T_P

PS. Przypomniał mi się dubbing w FarCry 1. "ssij to!" To było straszne :) Ciekawe czy jest jakis ranking najgorszych dubbingów.

ocenił(a) grę na 10
S_T_P

:D Co najdziwniejsze mnóstwo ludzi gra z polskim dubbingiem i twierdzą często, że nie widzą różnicy :)
Dla mnie podobnie sprawa ma się do filmów i seriali z napisami czy z lektorem.

ocenił(a) grę na 10
S_T_P

Co do Wiedźmina się zgodzę, jedyna chyba taka gra gdzie język polski nie brzmi żenująco. W Dying light opcja ang była od początku. Różnica do dubbingu kolosalna!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones