PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624843}

Empire Earth: Sztuka podboju

Empire Earth: The Art of Conquest
7,4 135
ocen
7,4 10 1 135
Empire Earth: Sztuka podboju
powrót do forum gry Empire Earth: Sztuka podboju

Ogólnie dodatek mocno rozbudowuje tytuł pod względem liniowym. Jest tu pójście w stronę większego skryptowania, wprowadzania zdarzeń podczas gry. Niestety, trochę się zawiodłem, gdyż nie do końca jest zrobione fair. Pal licho, że często nie wszystkie możliwości są dostępne, i trzeba korzystać z tego, czego akurat nie poblokowali nam twórcy, a co często jest równoznaczne ze zbędnym utrudnieniem. Gorzej, że czasem nawet nie można skorzystać z tego co mamy.

I tak, w piątym bodajże scenariuszu kampanii rzymskiej, zdobyłem jakąś tam bazę, otrzymałem kilku obywateli i choć surowców nie było w okolicy, mogłem postawić spichlerze i zająć się wycinką. Ponieważ było powiedziane, że będę potrzebował surowców do przekupienia pozostałych miast, zostawiłem to co było mi potrzebne i naprodukowałem kilkoro obywateli, by rozpocząć sprawniejszą gospodarkę opierając się na drzewie i zywności. Okazało się jednak, że - mimo możliwości budowy spichlerzy - nie można prowadzić upraw, co spowodowało, że nie mogłem przekupić senatorów, gdyż surowce poszły na obywateli. Trochę bez sensu.

Ogólnie jestem zawiedziony. Dodatek chyba tylko dla fanów. W myśl zasady; mocniej, więcej, bardziej skomplikowanie. Chyba za bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones