PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606436}
6,3 3 798
ocen
6,3 10 1 3798
Enter the Matrix
powrót do forum gry Enter the Matrix

Czy ta gra pójdzie na Xbox 360? A jeśli nie to prosze podajcie jakąś stronę z której można ją ściągnąć na komputer. Z góry dziękuje za pomoc :))

ocenił(a) grę na 7
you_can_dance

Nie pójdzie na X'a 360 , przecież to gra z 2003 do cholery ! Pójdzie na X'a starej generacji . Pamiętaj na przyszłość koleżanko w Polsce jest coś takiego jak "Legalna kultura" czyli nie piraci się tylko kupuję ;p

Dymiano

Bo ty ani razu nigdy, przenigdy nie ściągnąłeś czegoś z netu. Powiem Ci jedno, ściąganie piosenek to też piractwol

ocenił(a) grę na 7
you_can_dance

Słucham tylko Rapu i Rocka więc zakup 2 płyt co 2 miesiące nie stanowi dla mnie problemu . Kasę zawsze mam , więc nie narzekam tak samo robię w przypadku gier na PC i PS3 ( na PC jestem skłonny kupić tuzinek gier na jakieś 2 ( gdy są to gry z jakiś tańszych kolekcji ( kolekcja klasyki itp) , lub są to starsze niedosprzedane tytuły z "kosza" za MAX 15 zł , a jeśli chodzi o premierówki to 2 MAX na 1 ,czy 2 . Na PS3 to już inaczej ( wiadomo gry są drogie ) , raz na 2 lata zaglądnę do jakiegoś zaufanego komisu i wezmę te 2 gry w dogodnej cenie , lub wyszukam promocji na Allegro . Filmy ,albo to oglądam w necie ( co jest legalne) , lub też co jakiś 1 miesiąc kupuje (parę starszych tytułów , lub ten 1 nowy ) . Do Blu-Ray podchodzę z najmniejszym entuzjazmem ( mam tylko 4 filmy ) kupuję tak co pół roku ( nie zawsze jestem przekonany ,aby wydać za film 100 zł ;p ) .Ostatnie filmy jakie kupiłem na Blu-Ray to "Avengers" i "Prometeusz". Takie są moje racje .Pozdrawiam,

Dymiano

not sure, troll or just stupid...
oglądnie filmów w sieci legalne? ... skonsultuj swoje zdanie z producentami, aktorami, reżyserami itd., ja tylko to piszę z troski o Ciebie, żeby twoja "większa świętość od Papieża" nie była zagrożona.

ocenił(a) grę na 7
wattPL

Mają prawa autorskie ,a co nowszy film , np , który nie miał jeszcze premiery w Polsce ,a już jest na stronce jest od razu kasowany ;p

wattPL

Zgadzam się z wattPL :) ale chce dodać że chyba oglądanie filmów na internecie owszem nie jest do końca legalne ale można. Nielegalne jest wrzucanie i udostępnianie filmów. Tak mi sie wydaje ale nie jestem pewna :)

ocenił(a) grę na 7
you_can_dance

W każdym razie strony nie zamknęli , więc do końca nie jestem przekonany ,że w 100 % piraci .....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones