PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612307}

EU3

Europa Universalis III
8,1 1 397
ocen
8,1 10 1 1397

Europa Universalis III
powrót do forum gry Europa Universalis III

Kim gracie/graliście (z przynajmniej jednym wczytaniem gry)?

MarcoK

Ja na razie Ayutthayą tylko.

MarcoK

Drugi kraj jakim gram to Austria.

ocenił(a) grę na 9
MarcoK

Szwedzi rozbijają wszystko :D

MikiVeB

W końcu szwedzka gra :) Łatwo się gra zachodnimi mocarstwami: Francja, Anglia, Hiszpania, a także Rosją - kolonizujesz Syberię i można podbić całą Azję. Oprócz tego grałem: oczywiście Polską (2 razy), Toskanią, Turcją, Holandią, Mogołami, Malakką oraz Aztekami (niestety ci ostatni mają mocno ograniczone możliwości rozwoju-drogie technologie).

ocenił(a) grę na 9
MarcoK

Rosja - po pokonaniu nomadów i zwycięstwa nad Ottomanami o Zaporoże i reszte Krymskich posiadłości nic tylko rozkwit i parcie na wschód(kolonizacja) i na zachód (podbój)
No oczywiście Jeszcze Polska,Francja,Austria, na dodatku Divine Wind polecam grę Bizancjum albo Wenecją

ocenił(a) grę na 8
MarcoK

Portugalia z dwa razy, Sycylia i ekstremalnie Leinster :D

ocenił(a) grę na 9
MarcoK

Polską. Próbowałem jeszcze Portugalią. Miałem plan zrobić z niej potęgę morską i skolonizować Ameryki, ale moje wcześniejsze save z gry Polską były zbyt ciekawe, żeby brnąć przez nudne początki Portugalii.

Mogę się pochwalić, że Polską podbiłem pół Europy (do terenów Francji) i częściowo wschód. Załamałem się, bo zaczął wywalać mi błąd. :P

ocenił(a) grę na 8
MarcoK

Polską granice miałem od Moskwy do Francji, Wenecji oraz Grecji (pokazuję na współczesnych państwach).
Mój nr 1 to Anglia a potem Wielka Brytania - wycofałem się z Europy poza wyspą + Irlandią. Zająłem cała Amerykę Północną oraz Południową oraz Afrykę od RPA do równika. Coś genialnego.
Portugalia i zajęte obie Ameryki, środkowa Afryka i mniejsze wysepki rozrzucone po Pacyfiku.

ocenił(a) grę na 9
MarcoK

Ja gram Bawarią - podbiłem pół Polski, zawiązałem unię z Litwą, zlikwidowałem kilka państewek niemieckich, a także Czechy i Austrię. Skupiam się teraz na kolonizacji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones