PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612307}

EU3

Europa Universalis III
8,1 1 397
ocen
8,1 10 1 1397

Europa Universalis III
powrót do forum gry Europa Universalis III

Podbijanie

ocenił(a) grę na 10

Niedawno zacząłem grać w Europa Universalis III i mam problem. W czasie kampanii Polskiej udało mi się w krótkiej wojnie podbić państwo krymskie. Zająłem im wszystkie regiony, zniszczyłem wszystkie armie, Krym istnieje już właściwie tylko formalnie. Problem jest taki, że nie mogę podbitych rejonów włączyć do swojego państwa. Mogę najwyżej paktować z tatarami, ale ci nie zgadzają się na jedyne rozwiązanie, dać się zwasalizować i oddać wszystkie regiony. Czy może być to spowodowane tym, że po stronie Krymu opowiedział się daleki Chanat syberyjski i Nogaje, z którymi ciągle prowadzę działanie wojenne? Z góry dziękuje.

imperialista666

Tak. Jeżeli Krym ma sojusz z tymi państwami to i je ich prowincje musiałbyś zająć. A i tak nie ma gwarancji, że wprowadzisz Aneksje na Krym. Ja robiłem to tak, zmuszałem ich do zerwania sojuszu z tymi państwami i kończyłem wojnę (warto ugrać jak najwięcej prowincji). Około rok później znowu atakowałem ich (jak już byli bez sojuszu), i w tedy wprowadzałem Aneksje.
Jest też druga opcja, jak masz potężną armie to rozwal jego sojuszników, a może zamiast Krymu anektujesz Chanat syberyjski lub Nogaje...

kadzik4

Jaki masz rok w grze? Jesli XV-XVI wiek (mniej/wiecej - w kazdej grze inaczej wypada przejscie) to zwyczajnie sa jeszcze koczownikami I prowincje przechodza na Twoja strone po uprzednim skolonizowaniu. Jesli wiek XVII-XVIII, to prawdopodobnie sa wasalami silniejszego panstwa, ktore najpierw musisz podbic I ugrac jak najwiecej %.

Pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones