PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608610}
7,4 3 198
ocen
7,4 10 1 3198
F.E.A.R. 2: Project Origin
powrót do forum gry F.E.A.R. 2: Project Origin

Mi osobiście najbardziej podobał się motyw w szkole , zwłaszcza akcja , w której wchodzisz do zakrwawionego pomieszczenia ,gaśnie latarka a światła zaczynąją "mrugać" i zaczyna cię nachodzić banda duchów wraz z naszą przyjaciółką Almą . Mistrzostwo :)

ocenił(a) grę na 8
Novez

Mój ulubiony fragment z gry to sam początek gdy nagle jakby z tej małej przepaści spadamy do tego wozu opancerzonego i nagle słychać gramofon i po jego wyłączeniu po tym jak główny bohater się obraca nagle alma ci na twarz skaczę.Kurcze,wiem,że to się ma stać ale zawsze jednak trochę się przestraszę.

ocenił(a) grę na 7
Novez

Jak dla mnie to cała misja w szkole. Była po prostu idealna.

ocenił(a) grę na 5
Novez

Chyba końcówka, chociaż też polotu nie było. Ogólnie gra mnie nie urzekła.

ocenił(a) grę na 7
Novez

misja w szkole i w szpitalu

użytkownik usunięty
Novez

Zdecydowanie szkoła, ale pierwsza część jak dla mnie lepsza.

Lubiłaś chodzić do szkoły? Kłamiesz!

ocenił(a) grę na 7
Novez

Na mnie wrażenie zrobiła wizja miasta po bombie i te pyłowe postacie... jedno mnie denerwuje-słabe przyspieszenie....

ocenił(a) grę na 7
Novez

Może nie ulubiony, ale najbardziej popieprzony fragment (czyli odpowiedni dla horroru, więc ulubiony(?)) to zakończenie i pytanie które zadałem sam sobie zaraz po przejściu gry:

"Czy... czy ja zostałem właśnie zgwałcony?"

ocenił(a) grę na 8
Krol_Sedesow

Mnie naszła taka sama myśl. Nie powiem, scena całkiem ciekawa i osobliwa, no nadała temu zakończeniu taki jakby "smaczek". :D

ocenił(a) grę na 9
Novez

Nie wiem czy można nazwać to mianem "ulubionego", ale najbardziej przerażającym, a jednocześnie klimatycznym fragmentem jest cały kompleks szpitalny - od momentu gdy budzimy się sami, aż po zejście do podziemi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones