PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608610}
7,4 3 197
ocen
7,4 10 1 3197
F.E.A.R. 2: Project Origin
powrót do forum gry F.E.A.R. 2: Project Origin

jeśli idzie o interakcję. Typowa konsolówka. :/

Sir Marco

niestety zarżnęli świetną jedynkę. W 3ce jest jeszcze gorzej.

ocenił(a) grę na 9
Sir Marco

Zgadza się jest gorsza ale nie aż tak jak ją przedstawiacie.

Jest w niej ciekawa historia i ma świetny klimat horroru. Ma cechę, którą powinna mieć każda gra tego typu - potrafi wystraszyć. Grając w nocy niejednokrotnie odrzucała mnie od monitora. Ciężka muzyka, Alma i potwory, które wyskakiwały znikąd. Były one trudne do pokonania, dużo mniej wymagający byli dla mnie żołnierze.
Tak jak i mi, tak każdemu spodoba się zapewne naprawdę duży arsenał i jeszcze większy zakres ruchów bohatera. Fizyka jest tu na najwyższym poziomie, tak jak grafika zresztą.
Podobał mi się również dubbing, dobrze dobrane głosy, nie oszczędzano ciężkiego, wulgarnego słownictwa, które do takiej gry akurat pasuje. Gra dużo lepsza niż najnowszy F.E.A.R. 3, a do tego tańsza. Polecam !!!

ps. i ta piękna Alma w końcowej scenie uprawiająca seks z naszą postacią !!! Coś wspaniałaego !!!

użytkownik usunięty
tomucho77

Dubbing? WTF?! Ja mam wersję z napisami...
Uwielbiam tę grę, chociaż uważam, że pierwsza część jest lepsza, to w dwójkę gram bardzo często. Postaci są wyraziste, Alma dobrze straszy, grafika i fizyka dobra, a grywalność na wysokim poziomie. No i więcej fajnych giwer, chociaż szkoda, że nie ma mojego ulubionego działka cząsteczkowego.
Niestety w fabule jest sporo błędów logicznych. Alma pod koniec powinna też atakować częściej, a są etapy, gdzie prawie się nie pojawia. No i szkoda, że nie ma Pointmana i Fettela, ale to już wynika z rozpadu ekipy robiącej pierwszą część. Za to w trzeciej pojawiają się obaj, a gra jest bez porównania gorsza.

ocenił(a) grę na 9

Pirat czy oryginał ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Oczywiście, że oryginał.

ocenił(a) grę na 9

To dziwne że nie grałeś z kapitalnym polskim dubbingiem ?

użytkownik usunięty
tomucho77

Kupiłam tą grę gdzieś chyba z pól roku po premierze, była w wersji z napisami. Fajna musi być z dubbingiem, hehe.

ocenił(a) grę na 9

Dziwne ?
Moja Droga wersja z dubbingiem jest wyjechana w kosmos ... te klimatyczne wulgarne "made in "łacina" teksty palce lizać :)

użytkownik usunięty
tomucho77

To pewnie podobnie jak dubbing w Rage, też fajnie zrobiony. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones