PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690021}
3,6 47
ocen
3,6 10 1 47
F.E.A.R. Online
powrót do forum gry F.E.A.R. Online

Długo czekałem aż na steam pojawi się ta gra, z bananem na twarzy dziś godzinę temu
uruchomiłem grę i muszę powiedzieć że na filmikach ta gra wydawała się świetna jak na tego
typu gry, jednak okazało się że wygląda tragicznie, grafika jest obrzydliwa, sama gra kiepska,
map mało, broniami strzela się jak w jakieś grze z przed 2001 roku.... , mikropłatności oczywiście
musiały zostać użyte no bo jak by inaczej... , duża liczba graczy pokupowała za realne pieniądze
bronie, pancerze i inne pierdoły, przez mikropłatności na nie których serwerach się wręcz nie da
grać, naprawdę myślałem że ta gra będzie świetna, a jest tragiczna, sama grafika po prostu
szczypie w oczy...., bugi w tej grze są skandalicznie głupie, idąc z grupką ludzi czasami można
wpaść pomiędzy tekstury po czym zabija nas i wywala z serwera, czasami przeciwnicy zeskoczą
z czegoś po czym automatycznie pokazuje się jeszcze raz jak skaczą i jeszcze raz i nagle są
przed nami xD tandeta nie polecam nikomu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones