PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620817}
7,4 616
ocen
7,4 10 1 616
F1 2011
powrót do forum gry F1 2011

Czy ktoś wie czy ta część jest lepsza niż poprzednik f1 2010 i czy warto ją kupić???Z góry dziękuję

ocenił(a) grę na 9
wolverine1123

oczywiście, że lepsza poprawiono parę błędów, dodano samochód bezpieczeństwa, poprawiono grafikę i model jazdy, padzik świetnie wibruje na każdej nierówności. Gra się bardzo przyjemnie.

Poza tym jest to jedyny oficjalny symulator sezonu 2011.

Ale chyba najbardziej wkurzającym błędem to nadal brak zmiany numeracji na bolidach, otóż po wygraniu mistrza świata w kolejnym sezonie moje auto nadal posiada numer z sezonu poprzedniego. Drugim poważnym minusem jest brak konferencji prasowej po wyścigu, brak dekoracji na podium i hymnów. Po sześciu godzinach gry zapomina się o tych drobnych niedociągnięciach i gra całkiem przyjemnie.

ocenił(a) grę na 10
forest122

fajnym urządzeniem jest RYDER PSSG editor, który pozwala na edycję bitmap, czyli generalnie możesz sobie "1" na bolidzie napisać;)
co prawda wymaga to troche czasu, ale efekt zamierzony osiągnięty;) możesz nawet dodać swoje nazwisko i flagę na bolidzie w miejscu gdzie do tej pory widniały dane kierowcy którego zastępujesz (np w williamsie był do maldonado)

wolverine1123

F1 2010 po mimo kilku błedów była rasowym symulatorem F1 a F1 2011 to już raczej produkcja dla casualowych graczy.

wolverine1123

Osobiscie jestem troche rozczarowany tym tytułem bo liczyłem na spory krok w przód ze strony Codemasters a gra sprawia wrażenie jakby to była ich pierwsza produkcja w temacie F1.Do tego dochodzi grafika o tak jaskrawych do bólu kolorach przez co gra wygląda troche śmiesznie jak jakaś produkcja dla dzieci.Pod względem modelu i fizyki jazdy a także graficznym F1 2010 była bardziej realistyczna.
F1 2011 9/10
F1 2010 7/10

Glock

Dodam jeszcze że mimo wszystko dla fanów F1 jest to tytuł obowiazkowy z racji tego że na rynku nie ma żadnych konkurencyjnych gier o Formule 1

ocenił(a) grę na 10
Glock

hm... można też policzyc rFactor, chociaż generalnie wygląda on bardziej zabawnie, pewnie przez fakt ze jedzie na modach;)
z tego co mi wiadomo, to do 2013 nie bedzie konkurencji, bo codemasters własnie na taki okres wydzierżawiło licencję, a fajnie by bylo gdyby np EA zabrało się za Królową Motosportów, prawda?;)

ocenił(a) grę na 9
l25l

Ale rFactor jest tylko i wyłącznie dla masochistów posiadających kierownice,nie dla tych co chcą sie przejechac,pobawic pare okrązen

wolverine1123


Dziękuję

wolverine1123

Jak dla mnie 2010 jest lepsza głównie ze względu na język polski !!! Natomiast 2011 podoba mi się pod każdym innym względem tak samo świetnie jak 2010,ale brak polskiego - boli... ;( Co kto lubi ;) Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones