PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660376}
6,0 192
oceny
6,0 10 1 192
F1 Race Stars
powrót do forum gry F1 Race Stars

Opiszę ją krótko

ocenił(a) grę na 1

Wyobraźcie sobie, że gracie w ModNation Racers (kręte, kolorowe, lekko bajkowe trasy), ale odejmujecie od wyścigów całą dynamikę, element zabawy z wyścigu i opcję tworzenia wszystkiego samemu.

Wówczas macie F1 Stars.

Odradzam zdecydowanie.

ocenił(a) grę na 5
liton

Wkurzała mnie ta gra. Strasznie ciężko jest wygrać. Zero zabawy, bo zamiast się ścigać to ciągle przejeżdża się przez pit stop.

ocenił(a) grę na 3
robert163

kwestia wprawy. Crash Team Racing był trudniejszy. Dobra gra do piwka i w cale nie taka trudna (choć to pewnie kwestia indywidualna). Polecam jak ktoś chce się zrelaksować, ale broń boże płacić za to.
Fajna zwłaszcza w trybie split screen na 4 pady.

ocenił(a) grę na 3
erebeuzet

jeśli zaś chodzi o karierę to od 75% nie da się zupełnie wygrać, przeciwnicy robią wszystko byś oberwał dopalaczem, lub spychają Cię z drogi. po za tym jadą dużo szybciej......wygrana jest kwestią przypadku, a nie umięjętnośći. Zdarzało się, że byłem drugi na ostatnich 300m i nagle wszyscy mnie wyprzedzali (połowa nie wiadomo skąd się wzięła) lub po tym jak wyprzedziło mnie trzech przeciwników spadałem o 6 miejsc (sic!). Jeśli jesteś bogaty to graj, kupisz co najwyżej drugiego pada....ocena o 3 w dół.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones