PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714150}
7,5 4 866
ocen
7,5 10 1 4866
FIFA 15
powrót do forum gry FIFA 15

Ta sama gra a ludzie kupują

użytkownik usunięty

Fifa 15 to prawie ta sama gra co Fifa 14. Oczywiście są małe zmiany, ale można to było dać w
patchu, a nie w nowej wersji! Do tego ostatnio włączyłem kariere pojedyńczego zawodnika i ten tryb
jest absolutnie niegrywalny. Zawodnicy z mojej drużyny nie potrafią absolutnie nic zrobić! Stworzenie
z nimi składnej akcji wymaga cudu, bo zawodnicy nigdy nie wiedzą jak i kiedy podać. Wciskam
przycisk proszący o podanie i wychodzę na czystą pozycję, oczywiście nigdy nie otrzymuje podania
na czas tylko jak jestem już na spalonym. Ten tryb gry sprowadza się do tego, że muszę wziąć piłkę
przedryblować przeciwnika i sam wpakować piłkę do siatki. Absolutnie zero realizmu. Innych błędów
też jest naprawdę zatrzęsienie...

ocenił(a) grę na 9

jak odpaliłem FIFE 15 to byłem zdumiony sporymi różnicami, fizyka piłkarzy uległa znacznej poprawie, lepsze wślizgi i odbiory, ciągnięcie za koszulkę, na prawdę dużo usprawnionych rzeczy, widać o wiele mniej schematycznych zagrań, dzieje się więcej piłkarskich rzeczy takich jakie możemy zobaczyć w prawdziwych meczach. Ogólnie duży plus, do tego grafika mocno skoczyła do góry (na PC fifa 14 była jeszcze na starym silniku) Ogólnie jestem zadowolony. A nie wiem czego ty oczekiwałeś od symulatora piłki nożnej? Że będą strzelać się karabinami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones