PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809099}
6,7 1 966
ocen
6,7 10 1 1966
FIFA 19
powrót do forum gry FIFA 19

wciąż te same błędy

ocenił(a) grę na 3

FUT jest bez sensu

single player jest nudny, wystarczy pograć chwilę, by widzieć, że gra z komputerem jest bez sensu. zamiast zrobić poziomy trudności w taki sposób, aby komputer grał lepiej na wyższym on dostaje po prostu szybszych i silniejszych graczy. Jakie to głupie. Biegniesz Sane, ale dogania Cię Chielini, bo to poziom legendarny. Dzięki FIFA za kompletny brak wyczucia.

Multi player nie ma równowagi, co go dyskwalifikuje jeszcze bardziej.

Ile godzin trzeba poświęcić, by mieć w składzie same ikony? Dlaczego losuję tylko rywali z siłą ponad 90, kiedy sam gram od trzech dni i zdobycie choćby jednego takiego gracza będzie wymagać ode mnie mnóstwo szczęścia i dziesiątek rozegranych godzin, a skompletowanie takiego składu może i kilkanaście miesięcy, jeśli w ogóle się uda?

Gdzie jest dobór graczy pod kątem liczby poświęconych godzin na grę? Wtedy miałoby to sens. Rozegrałem jeden normalny mecz. Ten pierwszy. Jego wygranie skazało mnie na grę tylko z graczami, którzy którzy grają od samego początku, czyli prawie rok. Gdzie tu frajda? Po co mam grać, skoro rywal ZAWSZE ma gracza, który jest zwyczajnie szybszy i silniejszy?

Jedyne co poprawiono od wersji 2017, w którą grałem ostatnio to serwery, które spisują się znacznie lepiej. Reszta nie wnosi nic nowego, poza irytowaniem multiplayerem. Wcześniej zwyczajnie przycinał, a teraz nie mam z kim zagrać. Dzięki EA.

mg90

Zgadzam się w 100%. FIFA/FUT to szajs. Też wywaliłem kasę w błoto.

Bronienie samemu sprawia, że komputer jest wirtuozem piłki nożnej i łoi cię do zera. Gdy zostawisz obronę swoim graczom - komputer nagle zamienia się w patałacha i nie potrafi strzelić gola. Więc po co się męczyć? To jest kompletnie bez sensu. Zresztą jest więcej takich kwiatków - wychodzisz sam na sam, obrońca ma do ciebie 5 czy 10 metrów straty, ale na kolejnych 20m cię dogania i czyściutko blokuje strzał, bo nagle ty ruszasz się jak mucha w smole.

Szkoda zachodu. To tylko ordynarny skok na kasę.

ocenił(a) grę na 3
tomek_spolski

Bieganie zawsze mnie najbardziej irytowało i to już od wielu edycji. W grze z komputerem już od poziomu profesjonalnego zawsze jesteś wolniejszy. A przecież powinno to wyglądać tak, że komputer w zależności od poziomu gra lepiej lub gorzej, ale bazując na TYCH SAMYCH parametrach co gracz. A tak mamy idiotyczne rozwiązanie.

Oczywiście, FIFA skupia się przede wszystkim na multiplayerze, ale tu wcale nie jest lepiej, bo jeśli nie grasz z kolegami, to trafiasz na graczy na kompletnie innym poziomie doświadczenia. Tak również nie da się grać. Nie ma sensownej rozgrywki dla gracza, który nie rozpocznie zabawy od razu po premierze.

Ja kasy nie wywaliłem. Mam Origin Access, więc płacę 80 zł. rocznie za dostęp do dziesiątek nowych gier kilka miesięcy po premierze. I tak było z Fifą, z którą dałem sobie spokój po paru dniach.

Od paru dni gram w Anno 1800. I to jest inteligentna rozgrywka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones