PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629039}
7,6 833
oceny
7,6 10 1 833
FIFA Street
powrót do forum gry FIFA Street

DOoobra produkcja!

ocenił(a) grę na 8

Dobra produkcja ale ale, brakuje mi
- jakiegoś turnieju co można by pograć z kolegami, chociażby taki jak w Fifie normalnej( chyba ze gdzieś, jest to przepraszam)
-no i polskich zespołów! strzal z czuba i podniecie sie o piłkę mogłyby być naszymi firmowymi zagraniami w tej grze!
To tak na wstępie.

mate1uszek

Witaj. Wiesz może jak odblokować boiska i drużyny, pykamy z kolegą w fifkę na pesa i troche tego mało tam jak na pełną wersje :/

ocenił(a) grę na 8
Mateo_SF

w word tour bodajże, musicie wygrać i odblokować buty boiska itp. a odblokujecie wygrywając wszystko na goldzie. a zeby nosić odblokowane ubrania swojej dużyny musicie wygrać pierwszy turniej w w regionalnym obszarze na GOldzie!

mate1uszek

Już doszliśmy :D z tym world tour jest fajna zabawa, ale z poziomami trudności przesadzily, hard jest zbyt trudny a easy za łatwy moim zdaniem, najgorzej mnie wkurza że na hardzie to tak jakby umijętności zawodników szły się j...bać bramkarz wpuszcza każdą szmate mimo tego że goalkeeping i defence ma na maxa plus skills i na taim medium non stop jakieś fajne parady ma i broni ciężkie sytuacje. Drażni nie granie na hardzie konkretnie.

ocenił(a) grę na 8
Mateo_SF

noo mam po 40 leveli każdym i sporo namęczyłem się żeby wygrać ten jeden turniej w regionalnym na hardzie. Dokładnie tak jak piszesz, na normalu i easy sa niezłe parady, nawet zwody łatwo robić, a na hardzie po prostu zacząłem grac podaniami jak w zwykłej fifie. moze jakis zwodzik pyknie sie od czasu do czasu, bo tak to mi zawsze zabierają jak zaczynam się bawic. Pozdro!

mate1uszek

World tour zaliczony na hardzie :) tak wszedłem i mi się przypomniały te wpisy, teraz z kolegą jak jest na wakacje pykamy do piwa w "wolne mecze" ciekawy jestem jak tam plany na nową Fifę Street ale znając moje szczęście szykują pewnie na PS4 :/ tak jak nowe UFC.

ocenił(a) grę na 9
mate1uszek

40 to niziutki jedź na 60 to pogadamy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones