PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605869}
6,9 2 693
oceny
6,9 10 1 2693
Fable III
powrót do forum gry Fable III

3/10

ocenił(a) grę na 3

Gra zapowiadała się świetnie - lepiej od drugiej części (nie mówiąc już o pierwszej). Ale w misji "The Game" złoty szlak przestał świecić i nie mogłem wejść do wieży. Po prostu byłem skazany na planszę o wymiarach M2-ki i jedyne co mogłem zrobić to kupować domy. Beznadzieja. Długo już grałem ale jak na grę tego pokroju było to około 1/3 gry. Pier**le takie ściemy. Na dodatek poszperałem trochę i okazało się, że wiele osób ma ten sam problem...

ocenił(a) grę na 7
pachomir

Ja przeszedłem grę bez problemu i mogę stwierdzić, że zbyt wiele nie straciłeś. Nie ma w niej nic nadzwyczajnego, a w porównaniu do części pierwszej nawet szkoda słów na jej opisanie.. Ot taka fajna gierka, do pogrania po godzince dziennie.

SilesiaVratislavia

Ja pograłem może 2 godziny. Taka rąbanka w ładnej oprawie wizualnej. Grałem w Fable 1 i bez porównania. Nudna bo zbyt łatwa, beznadziejne rozwijanie postaci. Fakt ma sporo ciekawych urozmaiceń, dobrą fabułe. Ale do RPG to jej sporo brakuje.
Daje 3/10 Jak już było wspomniane, jak masz duzo wolnego czasu i nie masz w co grać to ujdzie.

ocenił(a) grę na 6
pachomir

miałeś grę oryginalną?

ocenił(a) grę na 3
ocenił(a) grę na 6
pachomir

pisz do wydawcy o nową kopię.

ocenił(a) grę na 3
mastrotitta

Grałam w 1, gra była fenomenalna ale to to jakaś masakra, gra tak dziecinna, że szkoda gadać, może oceniłabym nawet na 6 gdyby nie to że producent kompletnie nie pomyślał o kobiecie, którą sam stworzył. Gdybym grała księciem nie miałabym się do czego przyczepić ale kobieta która podnosi faceta i oświadcza mu się klękając to głęboka przesada - A, i naprawdę nie jestem feministką;) Ponadto te gwiazdeczki pokazujące gdzie mam iść? yy... nie, nie mój klimat

ocenił(a) grę na 6
milka92

Gwiazdeczki moja droga zastępują punkt na mapie, gdzie masz się udać tutaj po prostu masz gwiazdki bo nie ma szczegółowej mapy co jest moim zdaniem strasznie irytujące...

ocenił(a) grę na 6
WujekChu1ek

Dodam jeszcze, że oprawa graficzna nie porywa, woda zrobiła na mnie tylko wrażenie i animacja psa nic więcej a i animacja z uciekającym kurczakiem była świetna. Gra ogólnie jest bardzo uproszczona, wkurzająca mapa, nie ma plecaka( mogli by wymyślić np. przepełnienie plecaka jak w wiedźminie i zostawiać je w miejscu gdzie jest wybór broni i przebieralnia) nie ma edycji bohatera, uproszczenie na uproszczeniu ale gra wciąga nie powiem, chociażby fabularnie, dlatego mam zamiar ją skończyć. Fajne jest to, że można inwestować w nieruchomości, humor i fabuła. Grałem w 1 część i jestem trochę zawiedziony, bo pomimo moim zdaniem słabej oprawy graficznej ma kosmiczne wymagania, a słabego kompa nie mam...

ocenił(a) grę na 3
pachomir

Tak to jest jak twórcy jadą na popularności oryginału.Pierwszą część byłą czymś nowym bardzo szybko ją zmęczyłem drugą podobnie .W tą wcale nie chce mi się grac jest jak dla mnie za cukierkowa .Za mało innowacji .System walki praktycznie się nie zmienia dalej tylko kółko kółko lewo fire.Odradzam.

pachomir

Skończyłem grę i nadal nie wiem dlaczego wogóle w nią zagrałem. Wszystko co mogli spier%^#%* to spier%#%^%#. Niczym nie zachwyca itd.

ocenił(a) grę na 6
PERSES

Mi najbardziej się podobały te wredne gnomy, co uciekły temu gościowi od posągu gargulca:P:P Miały za mocne teksty hehehe:):) zebrałem wszystkie 50/50 na całej mapie:P Jest ktoś kto zebrał wszystkie klucze srebrne??

ocenił(a) grę na 8
pachomir

Gra łatwa , prosta i przyjemna ;). Taka baśniowa , bardziej dla dzieci. Fabuła fajna , zadania poboczne ciekawe , humor też dobry no i niewulgarny. Pierwszy filmik z kurczakiem - the best :D. W jedynkę nie grałem , więc patrzę obiektywnie na tą część i oceniam ją z osobna nie pod względem że jest gorsza od jedynki. Także 7,8/10 - jak przejdę całą to się zastanowię. Większość fanów serii pewno wystawi 3/10 bo jedynka biła tą na głowę. Sam tak mam z Gothicem ;).

ocenił(a) grę na 8
pachomir

Taka gra dla rozrywki , mi się osobiście podobała. Taki fajny klimat miała i tyle. Co prawda bajecznie prosta , a i walka niezbyt interesująca , ale i tak można pograć. Gra ma wiele elementów poza fabularnych które są luźne , śmieszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones