PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605869}
6,9 2 695
ocen
6,9 10 1 2695
Fable III
powrót do forum gry Fable III

Wielka szkoda

ocenił(a) grę na 5

że tylko I część tej gry jest na PC. Chętnie bym zagrał w II lub III, ale xbox'a nie mam i nie zamierzam mieć.
Tak na marginesie, komuś też się wydaje, że na tym zdjęciu http://1.fwcdn.pl/ph/58/69/605869/207142.1.jpg gość wygląda jak Bohun?

doliwaq

cóż trochę tak...;>..Ale nie mów odrazu,że niezamierzasz miec xboxa,bo zaraz go będziesz chciał mieć. Naprawdę warto

doliwaq

III wyjdzie na PC, chociaż premiera jest cały czas przekładana ;/ Ale chyba w żadną inną grę nie grało mi się tak przyjemnie, jak w Fable.

ocenił(a) grę na 5
doliwaq

dla tej gry warto mieć x360, wcześniej miałem nie najlepsze zdanie o platformie i graczach, teraz jestem jednym z nich...

ocenił(a) grę na 7
doliwaq

Data premiery Fable 3 na PC to 17 Maja w USA więc po paru dniach powinna być europejska premiera. Powiem tak, jeśli PC jest konkretny a gra jest dopracowana to na PC można osiągnąć lepsze efekty niż na X360. Dla porównania jakość detali w Dragon Age Orgins lepiej prezentowała mi się na PC niż na X-ie.

ocenił(a) grę na 5
Chamelleon

dla porównania jakie trza ponieść koszty - x360 vs "blaszak" by pograć w Crysis 2? dodam że preferuje 40"

identyczne graficznie na obu platformach...

użytkownik usunięty
fabio

ja oszczędzam na xboxa, ale nie tylko by pograć w fable oczywiście bo gralem tylko w jedynke ;) którą cenie za taki cahrakterystyczny klimat. Martwie się czy zniknie on w 3 :) ale na pewno zagram, zwłaszcza podoba mi się to w 2 i 3 dodali psa :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones