PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605869}
6,9 2 693
oceny
6,9 10 1 2693
Fable III
powrót do forum gry Fable III

Nie no ludzie, litości, niech ktoś to zmieni!! Przecież ta gra to zwykła zręcznościówka, z dodanymi elementami elementów cRPG!!
Ciekawe czy niedługo na PC też będą powstawały takie gry. Bo na konsoli można to pewnie uznać za RPG, ale na PC... w żadnym wypadku, przynajmniej moim zdaniem.
Nie żeby ktoś mnie źle zrozumiał, Fable 3 mi się nawet podobało, naciągnięte 7/10 bym dał (grałem na PC), ale... wkurzają te uproszczenia, wręcz totalna olewka z niemal każdego aspektu tej gry. Nie chcę tu walić spoilery, ale... ta gra to jeden... wielki... ŻART, w pozytywnym i negatywnym tego słowa znaczeniu. Jednym to podpasuje, ale inni zaczną się irytować.
Duży plusy tej gry, to warstwa dźwiękowa, czyli muzyka i (humorzaste) teksty postaci.

ocenił(a) grę na 7
Holl

Popieram. Gra mi się ogólnie podobała,ale jest strasznie uproszczona. Najbardziej irytował mnie biało-czarny system moralności. Moja postać, która podejmowała jako królowa dość radykalne oraz niezbyt moralne decyzje, skończyła pod koniec gry z aureolą. Dlaczego? Bo dotrzymała 4 obietnic, na jakieś 15 wyborów. Absurd.

ocenił(a) grę na 8
Holl

Fable Zapomniane opowieści - fakt było grą RPG i to dość rozbudowaną , jednak z każdą następną częścią zmniejszano poziom oraz rozbudowę postaci , w II już było widać ułatwienia , ze złotym szlakiem etc , ale tam była jeszcze jakaś namiastka gatunku RPG , w III części gra jest banalnie prosta , dla prawdziwych fanów na pewno rozczarowująca , wyglądało to tak jak by Lionhead chciał trafić do młodych graczy. Ale mimo to wciąż Fable jako całość bardzo mi się podoba. Mam nadzieje że gdy zrobią 4-kę , powrócą do pierwowzoru.

Holl

Darksiders też ma w gatunku RPG :/ Widać teraz każda gra, która ma przynajmniej zalążek dobrej fabuły (domyślam się, bo w Fable III nie grałem) może być już uznana za role-play.

ocenił(a) grę na 6
pawelecki96

Bo idioci z FW weryfikatorzy wymyślili sobie, że nie można łączyć gier akcji i rpg, w ogole nie mają pojęcia o grach a je weryfikują i ustalają jakieś durne zasady!!!! Jest Gatunek Action-RPG i np Darksiders się też do nich zalicza ponieważ występują w niej elementy RPG(modyfikacja postaci i ulepszanie w tym przypadku nie chodzi o fabułę jak napisałeś) a gra w sumie jest typowym slasherem jak god of war czy Devil may cry...

ocenił(a) grę na 8
Holl

Z tego co wiem, rpg to gra robiona z dużym naciskiem na fabułę oraz akcję...to wszystko jest w Fable, a fakt iż gra jest uproszczona nie zmienia faktu że jest to RPG a nie zręcznościówka.

Holl

haha RPG teraz w prawie każdej grze umieszczają jak jest jakikolwiek rozwój postaci to bam RPG :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones