PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608737}
8,3 10 076
ocen
8,3 10 1 10076
Fallout: New Vegas
powrót do forum gry Fallout: New Vegas

W New Vegas nie czuć tego postapokaliptycznego klimatu co w Falloutcie 3. Wiadomo mechanika ta sama ale jednak lepiej spędziłem czas przy F3. W ogóle mi nie pasuje ta atmosfera NV. Nawet kolor HUDa mnie drażnił. ;)

Pograć można ale to nie to samo co świetny poprzednik.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Pierwsze, co da się zauważyć, to brak klimatu. Szczerze powiedziawszy byłem przekonany, że NV otrzyma ode mnie notę niższą od F3, ale wystarczyło się zgłębić bardziej.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Dla mnie klimat jest w F:NV. Mapa F3 wieje pustkami, jakiś tam klimat jest ale zazwyczaj sprowadza się do gruzu, złomu i ekranów lampowych a zakończenie to kpina (zero wyzwania) F:NV bije we wszystkim dla mnie F3, gram ze wszystkimi dlc i to jest prawdziwe wielkie rpg z masą konsekwencji i fajnych dialogów. F3 7/10, F:NV 9/10.

STAMiNA

Ja tez wole F3. Przeszedlem calutkie ze wszystkimi zadaniami pobocznymi i wszystkie scenariusze DLC. W F3 podoba mi sie gra po stronie Bractwa Stali, podobnie jak w Fallout Tactics, a nie jakies wlazenie w d... kazdemu dla wlasnych korzysci. Chociaz do szalu doprowadzalo mnie bladzenie po tunelach metra! W F:NV zostalo mi juz niewiele do konca. Wymagany poziom umiejetnosci w niektorych miejscach wziety z kosmosu. Normalnie grajac z solucja za raczke po kolei wszystkie questy czlowiek nie ma prawa tak szybko dorobic sie takich statystyk.

STAMiNA

New Vegas jak dla mnie zdecydowanie jest dużo lepszy, przede wszystkim warstwa fabularna i dialogi miażdzą f3 plus wszystkie drobne smaczki dla fanów f1 i f2. No bo powiedzmy sobie szczerze: ludzie z Obsidiana wiedzą jak robić gry fabularne, a Bethesda wie tylko jak robić shootery z elementami crpg...ale wiadomo to jest kwestia gustu, mi się w f3 nie podobało wiele rzeczy np. budowanie wielkiego robota transformersa (wtf), wioska zbudowana na aktywnej atomówce czy ciągłe bieganie po tunelach metro.

p.s. a z dodatków do F:NV chyba największe wrażenie zrobił na mnie Lonesome Road, można było poczuć klimat jak w Alei Potępienia Zelaznego :)

ocenił(a) grę na 7
dziadek_jerzy

No ja właśnie wolę shootera z elementami RPG. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones