PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608737}
8,3 10 076
ocen
8,3 10 1 10076
Fallout: New Vegas
powrót do forum gry Fallout: New Vegas

Najlepszy towarzysz

ocenił(a) grę na 10

Jaki jest wasz ulubiony towarzysz?

Moja ulubiona jest Veronica. :D W szczególności z pancerzem Bractwa Stali.

Na drugim miejscu jest piesełek "Króla" ;)

użytkownik usunięty
Arolowy

ED-E i Raul.

ocenił(a) grę na 10

O, ich też bardzo lubię. :)

ocenił(a) grę na 10
Arolowy

Według mnie to będzie Boone ponieważ jest on zarazem zimnokrwistym
żołnierzem, lecz i czującym towarzyszem z przeżyciami.

ocenił(a) grę na 10
Zuber340

Spoko.

ocenił(a) grę na 9
Arolowy

Boone za ciekawą historię i Raul za rozbrajające teksty.

Arolowy

Najlepsi towarzysze według mnie to ED-E (w dlc ''Lonesome Road'' możesz go solidnie ulepszyć i dopakować) , no i Veronica jest świetna, w szczególności na bliskich dystansach. Właściwie to z każdym po trochu szedłem na solidne spoko wycieczki, ale tamta dwójka z odpowiednim wyposażonym sprzętem i upgrejdami będzie najlepszym wyborem dla naszych epickich wypraw po pustkowiach.

ocenił(a) grę na 8
Arolowy

Wcześniej włóczyłem się z ED-E i Boonem, teraz włóczę się z ED-E i Lily

ocenił(a) grę na 10
nikike

Raul i Lily najlepsi, Boone najprzydatniejszy, a Arcade najbardziej wkurvviający, polecam go oddać kanibalom w Ultra-Luxe albo sprzedać jako niewolnika Cezarowi

ocenił(a) grę na 8
Gyp

Cezarowi, ta xD

ocenił(a) grę na 10
nikike

No da się go sprzedać, a potem można z nim jeszcze rozmawiać i się rzuca gnój

Arolowy

Ed-e, Boone i Veronica

gobo33

W zasadzie to każdy, nie licząc Gannona

ocenił(a) grę na 9
Arolowy

Veronica

ocenił(a) grę na 8
Arolowy

Cass, Veronica, Boone, ED-E

Szkoda, że nie można przyłączyć Fantastycznego z Helios One

ocenił(a) grę na 10
Arolowy

ED-E i Cass. Obydwoje dobrze walczą i dają fajne profity, a Cass do tego jest wygadana. :) Jeszcze Gannona lubię, natomiast Boone mnie wkurzał, więc się z nim przestałem bujać. Raul daje fajny profit, nawet dobrze walczy, ale jakoś go nie polubiłem i to nie dlatego, że jest ghulem, bo np. w F3 przyłączyłem Charona. Mnie szkoda, że nie można przyłączyć Chrisa Haversama, nieźle pokręcony gość. :)

ocenił(a) grę na 10
suslowski1

NO I Cass jest jednoznacznie za NCR, a to dla mnie duża zaleta :)

użytkownik usunięty
Arolowy

Cass miała fajne teksty, ale najlepszym towarzyszem dla mnie był ED-E - daje BARDZO duży profit percepcji, a jako że gram jako snajper (zawsze), jest to po prostu nieocenione. Dodam, że zanim go naprawiłem moja percepcja wynosiła wówczas 7. Natomiast gdy przyłączył się ED-E, znaczniki na kompasie pojawiały mi się, gdy ktoś był ledwo widoczny przez wizjer karabinu snajperskiego (!) Wszystko widziałem, włącznie z periodycznie napadającymi na mnie Legionowcami, których zawsze wybijam co do jednego, bo nie znoszę niewolnictwa :-) Oni co jakiś czas pojawiali się w dużej odległości ode mnie i zaczynali biec w moją stronę. Mogłem nawet przenieść się do innej lokalizacji wykorzystując fast-travel - byli tak daleko, gdy ich zauważałem na kompasie :-)
Dodam, że w pewnym momencie miałem możliwość oddania czasowo ED-E albo albo do Bractwa Stali albo do Uczniów Apokalipsy (polskie nazwy spisuje z Google - gram w wersji oryginalnej). W każdym bądź razie polecam oddanie go na trzy dni do tych drugich - oni znacznie ulepszą jego uzbrojenie (ci pierwsi tylko pancerz). Po takim tuningu, czasami pozwalałem mu samemu zająć się wrogiem, obserwując z satysfakcją jak stapia w proch jednego po drugim (czasami tylko pomagałem mu strzałem z dystansu).

Arolowy

Cass no i oczywiście pies.

donmaslanoz14

kolega bez rigczu

Grochowski666

no wiadomo, lepszy jest gosc "oooo ale jestem smutny i przygnebiony, ojejku żone mi zabili"
ale mi problem jprdl d-.-b

donmaslanoz14

https://www.youtube.com/watch?v=v8gQvVLUUQQ

ocenił(a) grę na 9
Arolowy

Oczywiście Cass i jej słabość do whiskey!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones