PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707993}

Fallout 3: Operacja Anchorage

Fallout 3: Operation Anchorage
6,4 419
ocen
6,4 10 1 419
Fallout 3: Operacja Anchorage
powrót do forum gry Fallout 3: Operacja Anchorage

Te DLCki są porozrzucane po mapie i trzeba najpierw odbębnić etap w bunkrze. Po wyjściu z bunkra należy włączyć radio i czekać na złapanie odpowiedniego sygnału. Pomógł mi Google:
http://gaming.stackexchange.com/questions/21976/accessing-dlc-in-fallout-3-game- of-the-year-edition-pc

Dobrze, że jest Fallout wiki to sobie zidentyfikowałem questy przynależące do danego DLC
http://fallout.wikia.com/wiki/Operation:_Anchorage_%28add-on%29

Takie sobie to DLC. Uczestniczymy w symulacji, w której łazimy po górach. Mamy snajperkę, Gauss Guna. Trafiały się ciekawe miejscówki jak np. kompleks pod górami w misji gdzie trzeba było wysadzić ogromne działa. Bardzo klimatyczne miejsce.

6/10

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Niestety po skończeniu symulacji gra robi się zbyt łatwa.

ocenił(a) grę na 6
KarmazynowyKokos

Przecież po skończeniu symulacji niemalże kończy się DLC. Po wyjściu z symulatora idziemy jeszcze do zbrojowni celem wzięcia kilku pierdół i to tyle przygody z Operacją Anchorage...

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Takie pierdoły jak najlepszy hełm w grze i najlepsza zbroja, które w dodatku są zbugowane i się nie psują.

KarmazynowyKokos

I chyba tez miecz elektryczny chinskiego generala.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

W tej symulacji najbardziej mnie drażniło, że ciała zastrzelonych przeciwników ulegały natychmiastowej dematerializacji i nie dało się ich przeszukiwać. ;)

Wiem, że po drodze leży mnóstwo amunicji na różnych półkach i są co jakiś czas dyspensery amunicji i ładowacze zdrowia ale ja lubię w świecie Fallouta przeszukać ciała. hehe

STAMiNA

Wiesz może czy wszystkie dodatki mogą być włączone na raz? Bo mi Anchorage po spatchowaniu oryginału polskiego poszło ,ale do Pitt nie mam żadnego sygnału radiowego.

ocenił(a) grę na 6
Ottiss14

Nie. Tylko jedno DLC da się włączyć aby wychwycić sygnał radiowy. W New Vegas można było załadować wszystkie DLCki i łapałeś jeden sygnał za drugim.

STAMiNA

Ale jak wyłączę Anchorage to nie stracę przedmiotów z niego?

ocenił(a) grę na 6
Ottiss14

Chyba stracisz ale pewności nie mam... Tak raczej tracisz. Pamiętam, że jak zaczynałem grać w kolejne DLCki to inventory w Pip Boyu mi się zmieniało. Straciłem Tesla Cannon bodajże bo chciałem sobie jeszcze nim postrzelać. :)

STAMiNA

To jest kompletnie bez sensu! :O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones