PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606348}
7,8 11 488
ocen
7,8 10 1 11488
Fallout 3
powrót do forum gry Fallout 3

Takiego postapokaliptycznego klimatu nie było w żadnej innej części, a tym bardziej w mocno przereklamowanej
dwójce. W Falloucie 3 czuć tą atmosferę zagłady: krypty, maski, ruiny, bomby, walka o przetrwanie itp. Do tego ogromna
mapa, dużo miejsc do zwiedzania. Ta gra to prawdziwy Fallout, niech kolejne części robią na wzór trójki.

ocenił(a) grę na 8
palel47

Jestem tego samego zdania. Klimat trójki miażdży.

ocenił(a) grę na 4
palel47

Hahahaha, nie.

ocenił(a) grę na 10
tycek85

Hahahaha a właśnie,że tak, dla mnie najlepsza część. Przez grafike 2d stare fallouty nie mają klimatu

ocenił(a) grę na 4
palel47

Jeżeli naprawdę tak twierdzisz, to jest mi po prostu przykro. Dla mnie stare Fallouty miały go w nadmiarze, że dla trzech trójek by starczyło.

Na pewno nie chciałbym, żeby kolejne FO były jak "3". Gra z izometryczną grafiką się nie sprzeda, turówka też raczej średnio, ale jeżeli miałoby to być coś na kształt New Vegas, to z miłą chęcią przyjmę. Kolejnej trójki nie chcę, więc mam nadzieję, że Bethesda czegoś się nauczy odnośnie nowej części.

palel47

w grach nie chodzi tylko o garfike tylko o fabułę jaka posiada :) najlepsze części to Fallout 1 i 2 + Fallout:Tactics

użytkownik usunięty
Edward2121

fallout tactics miala szczątkową fabułę...co nie znaczy, ze źle o niej myślę, dużo dodała do uniwersum, tak jak trójka

palel47

wiesz może co poradzić jak mam win7 i mi po prostu zacina fallouta? zacina i muszę menadżerem zadań go wyłączać i nie da się grać bo wchodzę i 2 minuty pogram nawet nie i się zacina ekran i koniec.

palel47

Fallout 3 to gra wyśmienita,ale jednak do jedynki i dwójki trochę brakuje :)

ocenił(a) grę na 1
palel47

albo trolling, albo jesteś nastolatkiem który nie pamięta F2 :)
F3 to nie jest RPG, ma za mało questów, dialogów i czytania, fabuła jest bardzo słaba.

ocenił(a) grę na 1
palel47

Fallout 3 jest grą dla dzieci fpsem z urozmaiceniami - to już nie jest gra RPG tylko FPS z małymi dodatkami. Fallout 1 jest prawdziwą grą z ciężkim i post apo klimatem z rozbudowanym światem i nieliniowością i możliwościami. Jest to po prostu jakiś kawał to co ty tutaj wypisujesz, albo jesteś zwyczajnie dzieckiem i lecisz tylko na grafikę, bo względem poprzedników nic tu lepszego nie ma poza grafiką - cała reszta jest gorsza i uproszczona pod FPSa, a nie grę RPG.

ocenił(a) grę na 10
Movie_Crash_Man

Jakie by nie były dla mnie gry w których oglądamy jakichś krasnoludków z lotu ptaka się nie liczą.

ocenił(a) grę na 1
palel47

Oglądasz ludzi z lotu ptaka. W tym durnym fpsie też można zmienić kamerę aby zobaczyć jak cienką grą jest.

Movie_Crash_Man

No i to jest wyższość F3,bo w F2 nie możesz zmienić kamery na fpp żeby nie było widać co grafika sobą reprezentuje

palel47

Sądząc po twoich komentarzach pewnie nawet nie grałeś w Fallout 1,2 zobaczyłeś tylko grafikę i od razu w głowie pewnie na myśl (JPRDL co za gówno)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones