PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606348}
7,8 11 490
ocen
7,8 10 1 11490
Fallout 3
powrót do forum gry Fallout 3

a gdyby

ocenił(a) grę na 8

a gdyby twórcy fallouta zamiast wybierać nudne szare lata 50 (czasy wielkiego strachu przed konfliktem) wybrali lata 80 to ciekawe jak by wyglądało U.S.A. w tych czasach (wg mnie są lepsze niż 50) jaka muzyka by leciała w radiu, co by się sprzedawało, jakie wraki aut by się widziało, jakie urania mieliby ludzie w tej wersji itp.

ocenił(a) grę na 7
matus126p

Pewnie coś w stylu postapokaliptycznego "GTA Vice City". Pomysł całkiem niezły muszę przyznać ale wystarczy obejrzeć filmy typu "Ucieczka z Nowego Jorku" aby dostać odpowiedź na twoje pytanie. Co do muzyki w radiu... pewnie same hiciory z tamtego okresu.

ocenił(a) grę na 8
pionas666

oglądałem ucieczkę z nowego jorku ciekawy film pokazujący co by było gdyby przestępczość wzrosła a władza nie dawała rady z opanowaniem chaosu i by poświęcili jakieś duże miasto albo wyspę a co do muzyki to pewnie leciało by w radiu self control, michael jackson, tina turner i wiele innych zespołów których nie znam z lat 80 a pewnie za terminale służyły by atari, zx spectrum albo commodore lub inne komputery z tamtych czsów a ciekawi mnie jescze jakie misję by się wykonywało pewnie: zdobyć sprawne kasety magnetofonowe, albo dyskietki do nesa (u nas w polsce był klon tej konsoli pegasus)

ocenił(a) grę na 7
matus126p

Osobiście uważam że lata 50 mają swój urok, jedyne co baruje Falloutom to dobrej muzy w radiu. Taka Mafia 2 też się dzieje w latach 50 a w radiu mamy sporo kawałków, natomiast w Falloucie 3 i NV ledwo kilka utworów i to strasznie smętnych w większości co czasami brzmi beznadziejnie gdy robię rozpierduchę a z radia leci jakiś sment (choć klimatyczny).

ocenił(a) grę na 8
pionas666

no właśnie gdyby twórcy od pierwszej części wzorowali by się na latach 80 to by muza była by lepsza od tej smutnej z lat 50

ocenił(a) grę na 7
matus126p

Powiem ci tak. W tamtym okresie było naprawdę sporo fajnych kawałków (wspomniana Mafia 2, przesłuchaj soundtrack) ale twórcy Fallouta nie dali ich dużo. O ile w F-3 było kilka fajnych kawałków to niestety było ich za mało, podobnie z następną częścią NV. Po prostu radia były zbyt powtarzające się. Co do klimatów lat 80... no co tu dużo gadać, z tego okresu pochodzi sporo wspaniałej muzy.

P.S.
Zresztą nic nie szkodzi twórcom na przeszkodzie aby wpakowali do kolejnej części jakieś np. rockowe kawałki (zresztą ten typ muzyki chyba najlepiej pasuje do postapokaliptycznych klimatów).

ocenił(a) grę na 8
pionas666

pewnie tak lata 50 to są początki rocka

matus126p

A mi muzyka z tego okresu akurat bardzo przypasowała. mówisz że gdyby wzięto na tapetę okres lat 80, to było by fajniej. A tutaj jest fajny klimat. Gra postapo z lat 80 jest. Metro033 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones