PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606348}
7,8 11 452
oceny
7,8 10 1 11452
Fallout 3
powrót do forum gry Fallout 3

słaba fabuła

ocenił(a) grę na 6

Po pierwsze trochę mało misji pobocznych, jak na rpg, po drugie dziury fabularne.
Jak rozumiem James poszedł do krypty 112, gdzie został uwięziony, żeby dowiedzieć się o GECKu, bo nie wiem w sumie po co tam poszedł. Potem nagle idą uruchomić oczyszczalnik, choć nadal nie mają GECKa. Dlaczego nagle się da? Jak Enklawa im przeszkadza w tym, to dlaczego się nie dogadują, skoro nadrzędnym celem jest czysta woda, nieważne kto to kontroluje. A przecież wcześniej nie było wiadomo, że chcą tą wodę zmienić, żeby zabijała mutanty.
Możliwość ulepszania swojego domu nie została w ogóle przeze mnie wykorzystana, bo robiąc same misje nie jest się w stanie zdobyć nigdy wystarczając ilości kapsli. Tworzenie broni w ogóle nie zauważyłem, żeby było jakoś wytłumaczone, czy wprowadzone, schematów też nie znalazłem jakoś, więc też to jest po nic w tej grze. Ogólnie bardzo średnio. Kończyłem ją już zniechęcony.

ocenił(a) grę na 6
Sharku12

I w sumie po zdobyciu broni z dodatku w kosmosie do końca gry używałem już tylko 1, max 2 broni właśnie z tego dodatku, dalsze zbieranie jakiejkolwiek amunicji czy broni było bezcelowe. Również nie odkryłem ponad połowy lokacji, bo nie było po co tam chodzić, duża mapa jest niepotrzebna w takim razie, jak nie ma misji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones