PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759995}
7,6 342
oceny
7,6 10 1 342
Fallout 4: Far Harbor
powrót do forum gry Fallout 4: Far Harbor

Ja opowiedziałem się po stronie Far Harbor wcześniej przekonując Dimę żeby przyznał się do zabójstwa Avery i podmienienia jej syntkiem co doprowadziło do zabicia Dimy ale udało się zachować pokój między Far Harbor a Acadią. Dzieci atomu zniszczyłem wysadzając ich baze ładunkami jądrowymi, ponieważ nie lubiłem tych fanatyków którzy chcieli zagarnąć cała wyspe dla siebie. Mieszkańcy FH przypadli mi do gustu dlatego też uznałem, że wyspa należy się im. Nie zdradziłem Bractwu położenia Acadi ponieważ pozostałe tam Syntki nie są groźne bez manipulatora Dimy

ocenił(a) grę na 8
raiden19

Ale numer! Miałam dokładnie to samo zakończenie i podjęłam każdą decyzję taka, jak Ty.

Mieszkańców FH bardzo lubię, w ogóle świetny dodatek, który przypominał mi klimatem mój ukochany dotychczas Point Lookout. Syntki bidule, szkoda mi ich zazwyczaj i chcę dla nich jak najlepiej, ale Dima nie przypadł mi do gustu, jego spowolniony głos i metody. Myślałam, do czego jeszcze mógłby się posunąć i jakie podjąć środki, apotem sobie je po prostu wymazać.
Ogólnie współpracuję z Trasą i ich popieram, ale jeszcze nie skończyłam gry, więc nie wiem, czy zostanę z nimi do końca.

ocenił(a) grę na 9
realkriss

Lubiłem trase ale denerwowało mnie ich podejście do syntków za którymi nie przepadałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones