PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608245}
8,7 9 363
oceny
8,7 10 1 9363
Fallout
powrót do forum gry Fallout

Byłoby wspaniale gdyby Bethesda zrobiła remake Fallout i Fallout 2. Dzisiejsze dzieciaki raczej w te starsze części nie
chcą grać ze względu na grafikę, a tracą bardzo wiele. Gdyby to ubrać w grafikę i silnik a la Fallout NV, to nawet starsi
fani polecieliby do sklepu w dniu premiery. Ja na pewno. :)

ocenił(a) grę na 10
goldencja

"Dzisiejsze dzieciaki raczej w te starsze części nie chcą grać ze względu na grafikę". Ty natomiast należysz do osób, które nie patrzą na grafikę i Wasteland przeszedłeś ze 3 razy. Prawda?

zulombo

Nie grałam w to, ale należę do osób, które nie patrzą na grafikę w grach, których klimat przerasta wszelkie oczekiwania. Gdy ta gra wychodziła nie miałam nawet na czym grać. Potem (10 lat później) nigdzie o niej już nie pisano. Dopiero niedawno gdzieś wspominali o zbiórce na Wasteland 2. Opis przypomina fallouty ale nie sądzę, by ta gra była od nich lepsza (pisząc fallouty mam na myśli bardziej fallout i fallout 2 pomijając fallouty Bethesdy). Czy Wasteland pójdzie na win 7 albo XP-eku? Czy są mody, by móc przystosować windę i sterowniki do tej gry?

ocenił(a) grę na 10
goldencja

Gra jest dostępna na GoGu. Wersja z tego sklepu ruszy na nowszych systemach. Wasteland obsługuje Dosboxa.

goldencja

Nie no Fallout 1 ma po prostu tony problemów, które sprawiają, że współczesne gry go przebijają. Balans ssie, retoryka i jej system jest cholernie płytki. Moralność gry jest do kosza na śmieci, ponieważ masz albo wybór między "bądź zły, bądź dobry" i po prostu, jeśli ktoś chce grać w gry takie jak Fallout 1, tylko lepsze, to ma Fallout: New Vegas, jeśli chce to samo, tylko sześćset kroków do przodu dalej lub Fallout 3, tylko daleko na wschód i w prawo lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones