PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608245}
8,7 9 363
oceny
8,7 10 1 9363
Fallout
powrót do forum gry Fallout

Po prostu, jedyna gra która potrafiła pochłonąć mnie całkowicie, pozwoliła wejść w post-
apokaliptyczny świat, którego klimat jest jedyny w swoim rodzaju. Świat bez nadziei, pełen
brutalności i radioaktywnego smogu. Gra doskonała. Arcydzieło.

grabarz666

Arcydzieło bez dwóch zdań... Jednak Fallout 2, saga Baldur's Gate i Planescape: Torment jak dla mnie są lepsze. Pozdrawiam!!!

ocenił(a) grę na 10
_ENKI_

Fallout 2 jest bardziej mroczny i brutalny od prequela. Saga Baldur's zaraz po Falloutach. Co do Planescape to kompletnie mi się nie spodobał. Pozdr.

grabarz666

Ja do Tormenta podchodziłem kilka razy zanim wreszcie przemogłem się i przeszedłem dalej niż za poprzednimi podejściami. I dopiero wtedy dojrzałem geniusz i fenomen tej gry, 7-8 próba bodajże. Prędzej też mi się nie podobał, może spróbujesz kiedyś ponownie i przełamiesz się tak jak ja, naprawdę polecam.:-) Pozdr.

ocenił(a) grę na 10
_ENKI_

Przyznam że podobnie jak z grą książka o tym samym tytule również poszła w odstawkę po kilkudziesięciu stronach, podobnie jak Strony bólu. Wiec to chyba po prostu nie mój klimat, aczkolwiek nie zarzekam się, że nie!

PS polecam film The Road (2009), według mnie świetny film w klimatach apokaliptycznych.

Pozdr.

grabarz666

Film widziałem, dobry. A grałeś w Fallout Tactics i Fallout 3? Co o nich sądzisz?

ocenił(a) grę na 10
_ENKI_

Przeszedłem Tactics'a, gra naprawdę dobra, ale prequelom nie dorównuje. Co do F3 to uważam, że Fallout w wersji FPP to porażka, absolutnie nie odwzorowuje klimatu. Tak więc po 1h gra została odinstalowana. Jakoś nie potrafię się przekonać. Jeśli uważasz podobnie to na pocieszenie podaje link:

http://www.kickstarter.com/projects/inxile/wasteland-2?ref=live

I w tym pokładam pewne nadzieje.

Pozdr.

grabarz666

Dokładnie, Tactics świetny ale całkowicie inny, przeszedłem kilka razy. F3 tez przeszedlem, ale to juz nie to... FPP zniszczyło kompletnie klimat Fallouta. Dzięki za link, to zapowiada się ciekawie!! Pozdrawiam!!

ocenił(a) grę na 10
grabarz666

A w New Vegas grałeś ? Ja trójkę przeszedłem, jak na grę uważam że przyzwoita, ale do F1 i F2 do pięt nie dorasta. F:NV to zupełnie co innego - jest prawdziwy sandbox, jest klimat, są smaczki z poprzednich części. F:NV było tworzone przez studio Obsidian czyli byłe Black Isle, tak więc wg mnie jest to godny następca poprzednich części ( nie to co trójka ).

ocenił(a) grę na 10
gwsupersharp

Skoro polecasz NV jako częściowy spadkobierca F1 i F2, to skuszę się, nic nie tracę.

Pozdr.

użytkownik usunięty
grabarz666

Tactics jest strasznie liniowy, wręcz schematyczny i w żaden sposób nie nawiązuje do poprzednich części... Moim zdaniem dwójka jest najlepsza. Pamiętam jak pierwszy raz grałem i po wyjściu z wioski wszedłem do takiego małego miasteczka (tam był chyba Sulik i polowanie na jaszczurki) i w starym składziku, lub szopie, znalazłem jednostrzałową strzelbę, ale to była radość :D. Kulminacyjnym momentem była likwidacja handlarzy niewolników, tam można było się obłowić i od tego momentu było "z górki" :D

grabarz666

KOTOR lepszy

grabarz666

możesz mi coś powiedzieć, bo widzę że jesteś tej gry wielkim fanem, ja w nią dopiero gram, jestem na samym początku możesz mi powiedzieć ocb tu? walczę i np piszę brak punktów do ataku a mam punkty nie wiem o co tu chodzi, przybliż mi tą grę trochę, to chyba dla ciebie nawet frajda będzie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones