PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608245}
8,7 9 363
oceny
8,7 10 1 9363
Fallout
powrót do forum gry Fallout

Tak. Nie lubię Fallouta 1. Dwójki w sumie też. Nie wiem czemu, bo wręcz uwielbiam stare gry. Tutaj za to odpycha mnie...oprawa graficzna. Jest taka... no nie wiem. Strasznie obskurna i brzydka, wiem, wiem, na swoje czasy gra wyglądała ładnie, ale zestarzała się niesamowicie. Walka również przebiega dziwnie, to że jest turowa to okej, ale to że postać trafia w cel za 100 razem jest dosyć irytujące. W sumie dalej nie ma co opisywać bo dałem sobie spokój z grą po jakiejś godzinie szlajania się po Pustkowiach. Chyba odpuszczę sobie granie w gry, które uwielbia cały internet.

Grafika jest brzydka bo przedstawia szarobrązowy zepsuty, zniszczony świat i to jest zamysł artystyczny. Trafień na początku jest mało bo jakieś 3/10 ponieważ prawdziwa walka polega właśnie na celności i uniku jednocześnie. W innej grze miałbyś to zrównoważone częstym trafianiem, ale też bardziej wytrzymałym przeciwnikiem i w konsekwencji spędziłbyś na pojedynku tyle samo czasu. Wielki F2 po prostu stawia na realizm. Później trafiasz w 100% przypadków, ale do tego trzeba dojść. Jeżeli spodziewałeś się natychmiastowej anihiliacji wszystkiego co się rusza to w ogóle przestań grać w gry. Nie wymieniłeś żadnej realnej wady, więc nie odstraszaj potencjalnych graczy.

użytkownik usunięty
TurboSpychacz

Przykro mi, ale nie wymieniłem wad, tylko rzeczy które mi się nie podobają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones