PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608245}
8,7 9 384
oceny
8,7 10 1 9384
Fallout
powrót do forum gry Fallout

Pamiętam jak odpaliłem jedynkę po doświadczeniach z dwójki...

W dwójce żeby ostro tłuc trzeba mieć chociaż hunting rifle, 223. Pistol, 100 Small Gun, Sneak (znacie taktykę) + dużo perception.

A tutaj z Pistolem 10mm już jesteśmy poważny kozak z dużym PE.

W jedynce, ilość HP u ludzi jest bardziej racjonalna. Nawet słabsze pancerze mają spory sens. Szkoda że w dwójce zatracili to i facet stojący na ulicy może mieć 200 HP ... Idea amunicji przeciwpancernej też nie bardzo działa w Fallu 2. Armor Piercing ma 1/2 DMG... czyli opłaci się używać normalnej amuny mimo pancerza... bo i tak więcej schodzi.

ocenił(a) grę na 9
widz00

A mi się wydaje zę AP powinno dobrze działać na roboty, osobiście nie sprawdzałem bo gdy walczyłem z robotami miałem już .233 a ta przebija wszystko(ech te wyrwane żebra po trafieniu w oczy....).

WOLVERINE55

W sumie z robotami też zawsze walczyłem ciężkimi giwerami to nie wiem O_o'

Poziom trudności mogli windować samym wyszkoleniem przeciwników.

Gdyby było ich więcej, i mieli lepszą broń... to wystarczyło by raz wygrać - i już jesteśmy obładowani sprzętem, forsą etc. Tak więc ludzcy przeciwnicy powinni mieć lepszego skilla w F2...

ocenił(a) grę na 9
widz00

Walka nie jest zbyt trudna no ale ten porucznik w bazie mnie rozwalał jedną seria, jego obstawa też była niezła, widać że wiedział jak używać swego getinga....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones