PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608608}
6,2 6 679
ocen
6,2 10 1 6679
Far Cry 2
powrót do forum gry Far Cry 2

Realizm i klimat

ocenił(a) grę na 9

Bardzo dobra gra, ci co piszą, że nudna, powtarzalna, febra, psującą się broń czy odradzjace się posterunki im przeszkadzają to znaczy, że przeszkadza im życie - to strzelanka, a nie czytanie książki z ekranu, czy debilny niby rozwój bohatera. Świetna gra. Żałośni są nierozumiejący tego ludzie.

alualu

Nie uważam tej gry za złą z powodu "wad" które wymieniłeś. Dla mnie to raczej zalety. Nie lubię jej za:
-odradzające się posterunki (ta wiem że wymieniłeś, ale przez to te posterunki nie mają sensu)
-99% NPCów to wrogowie (brak chociażby cywilów, a to Afryka, tam powinno być ich dużo)
-chociaż 99% NPC to wrogowie należący do jednej z dwóch frakcji, to nigdy nie zobaczysz walki pomiędzy nimi. Wszyscy strzelają dopiero jak cię zobaczą.
-niemy bohater
-przyjacielscy NPC którzy bardziej przeszkadzają niż pomagają, nic nie wnoszą do fabuły i giną po 3 misjach, bo zawsze są ranni i nie pomagają
-fizyka fajna, ale mapy niedopracowane. Na przykład, 20 minut zajęło mi wspinanie się po jeden diamencik. Musiałem się podeprzeć autem
-uciążliwe znajdźki
-mało punktów szybkiej podróży.
-misje poboczne powtarzalne do bólu

Tyle zdołałem wymienić. Gdyby nie super fizyka, gra odeszłaby w zapomnienie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones