PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608608}
6,2 6 679
ocen
6,2 10 1 6679
Far Cry 2
powrót do forum gry Far Cry 2

na ta gre. jak dla mnie gra jest naprawde swietna. nie wiem czy lepsza od jedynki, ale na pewno inna. ma swietna grafike, kilka ciekawych pomyslow (widowiskowe podleczanie ran kiedy juz prawie konamy, zuzywanie sie broni itd), calkiem niezla fabule, ogromna swobode poruszania sie, pojazdy, fajny arsenal, pory dnia... mozna tak jeszcze dlugo wymieniac. jak pierwszy raz zagralem tez bylem srednio zadowolony, ale po dotarciu tak do 1/3 gry juz sie nie moglem oderwac. fakt ze ma kilka wad (czasem drazni np ze cel naszej misji jest po drugiej stronie mapy i trzeba sie tluc przez ta jungle) ale sa to detale... dla mnie gra jest w deche!

ocenił(a) grę na 4
born2run

"ma kilka wad (czasem drazni np ze cel naszej misji jest po drugiej stronie mapy i trzeba sie tluc przez ta jungle"

no właśnie, o tych posterunkach na drogach zapomniałem napisać. To kolejny gwóźdź do trumny.
może trochę marudzę ale po prostu przywykłem do innego grania.

ocenił(a) grę na 8
plantum

no co kto lubi... dla mnie zalety tej gry przycmiewaja te kilka wad do ktorych szybko sie przyzwyczailem. a swoboda w tej grze to najwiekszy plus... no ale takie jest moje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones